ÚLET! Šafářová se Strýcovou »vyvěsily« retro snímky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

ÚLET! Šafářová se Strýcovou »vyvěsily« retro snímky

Tenistka Barbora Strýcová má už několik měsíců kromě sportu další vášeň. Tou je natáčení podcastů s názvem U Baru. Zatím posledním hostem se konečně stala její dlouholetá kamarádka Lucie Šafářová (33), se kterou společně roky zápasily na tenisových kurtech. Při té příležitosti odtajnila Strýcová  i  společné snímky z minulosti. A je to vážně síla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kalenda
28. 11. 2020 18:36

Ta malá je kouzelná,určitě dělá oběma radost,jak roste.Šafi s Tomášem se mají rádi,to je vidět . Hysterické baby se z toho můžou pokakat,že Lucinka nádherná zůstala na ocet,žádné zástupy ctitelů se nekonají,jen ten Samer se obětoval v zájmu "umění".Je sama sama sama .....ale všichni jí závi­dí..­...ch­udin­ce.

lekno
23. 11. 2020 15:03

kristinn : Nie som za to, aby sa manželstvá rozchádzali po prvej hádke.. Nie som až taký fanúšik rozchodov na dennom poriadku, ako si myslíš. A nepovažujem manželstvo za holubník.. Tiež priznávaš, že v určitých prípadoch je lepšie, keď od seba partneri idú preč - aby deti netrpeli. Veď o tom som písala.. Jednoducho som len za úprimnosť vo vzťahoch. Lebo hrané divadlo medzi dvoma málokedy dobre končí..

kristinn
23. 11. 2020 01:46

Liana, máme úplne odlišné názory. Ja zastávam názor, že manželstvo nie je holubník. Ak do neho vstupujem, tak vstupujem so zodpovednosťou a vedomím, že nie vždy bude všetko ružové a dostať si sľubom pri sobáši. Aj v dobrom, aj v zlom. Chlap by si mal uvedomiť, že nebude mať vietor v nohaviciach a žena tiež - oveľa, oveľa viac rozmýšľať, s kým ide do postele.A slobodní by mali mať tiež zábrany nadväzovať vzťahy so zadanými.To je potom lepšie do zväzku nevstupovať a dieťa od začiatku vychovávať samostatne-bez partnera od malička.Nezvykne si, čo je úplná rodina.Netreba iba chyby hľadať na partnerovi, treba vstúpiť aj do seba a veci riešiť. Som jednoznačne konzervatívna v názoroch na rozchody manžel­stiev­.Neho­vorím, že všetkých, lebo s ožranom, či despotom, nenapraviteľnou ženou, sa nedá žiť a vtedy je naozaj lepšie, aby išli od seba a deti netrpeli.Láskový ošiaľ vyprchá všade, úcta a spolupatričnosť by mala ostať.Viem, že dnes je to na dennom poriadku, že sa ľudia rozchádzajú. Myslíš, že je to správne?Treba sa naozaj aj trochu zaprieť, skrotiť svoje ego a aj niečo pretrpieť, ak sú deti.To sú naozaj tí ľudia takí slabosi, že si nevedia rozkázať? Inak - tvoje názory ti neberiem, mnohí s tebou budú súhlasiť. Ja mám svoj a je taký, ako som napísala. Všeličo v živote príde, netreba však hneď za sebou páliť mosty a hrnúť sa do nových vzťahov. A všeličo treba vedieť aj odpustiť, lebo človek sa naozaj môže aj potknúť a spadnúť. Niekedy je potrebné pomôcť mu vstať a udržať sa na nohách...

lekno
22. 11. 2020 20:07

kristinn : Alebo myslíš, že rodičia majú hrať divadielko pred deťmi, ako sa milujú a všetko bude O.K. ? Možno tebe sa páči takýto násilný scenár, ale mne nie. Ani kvôli deťom, ani kvôli nikomu nie je rodič povinný predstierať niečo, čo necíti a už vôbec nie v spálni.. Takže máme na túto tému zase odlišný názor. Podľa mňa je pre tie deti lepšie, keď pendlujú medzi otcom a matkou, pritom majú na obidvoch miestach zabezpečené svoje potreby. Nemyslím, že by si nezvykli a sústavne sa stresovali kvôli tomu. Nie je správne citovým nátlakom alebo inou manipuláciou nútiť ex-manžela, aby obnovil vzťah s ex-manželkou, pokiaľ sám nemá záujem. Príde mi dosť úbohé, keď bývalá manželka rozličnými metódami sa snaží dostať naspäť manžela a neštíti sa používať aj deti ako zbraň na dosiahnutie svojho. Takú ženu už zrejme opustila ženská dôstojnosť..

lekno
22. 11. 2020 20:03

kristinn : Rodičia nie sú vtáčatá z hniezda, ktoré majú v sebe obvykle zakódovanú vernosť a obetavú starostlivosť o svoje mláďatká. Ich vzťahy nevedú k rozličným nezhodám, končiacim rozchodom. Nemôžeš čakať, že sa všetci ľudia budú správať ako párik hrdličiek. Rozvody sú riešenie pre dvojicu, ktorá dospela k záveru, že im obidvom bude lepšie, keď sa rozídu. Poznáš pojem "neprekonateľné rozdiely ? Si za to, aby manželia spolu žili a trápili sa navzájom v spoločnej domácnosti i keď si vážne nerozumejú ? Len preto, aby ich deti ich tam obidvoch ako rodičov mali ? Často v takých donútených vzťahoch vzniká negatívna napätá atmosféra, stres - vedúci ku konfliktom, niekedy i k trestným činom. A veľmi často si to potom odnesú práve deti, či už po psychickej stránke, alebo aj fyzicky. Prečo majú ony takto trpieť ? Potrebujú pre svoj vývoj pokoj a príjemnú atmosféru. Nie vnímať dusno a napätie medzi ich rodičmi.

kristinn
22. 11. 2020 18:17

Liana, co myslis, kde su srdcia tych chlapcov?Myslis, ze ak su u mamy, nezaletia k otcovi a ked su u neho, ze nezaletia k nej?Som presvedcena, ze ano...A ten stres, ked odchadzaju a ked sa vracaju...Ani vtacata svoje mladatka nechovaju v dvoch hniezdach...Ludia su sebecki a myslia velmi na seba, svoje stastie a uspokojenie potrieb.Ako zasiahne inych splnenie ich tuzob - nad tym moc nerozmyslaju...Niet nic krajsieho pre deti, ako to, ze doma maju ozajstny domov s milujucou mamou a otcom, ze su tam pre ne ...Obaja, spolu...

kristinn
22. 11. 2020 18:05

Alice, a co tak diskutovat k clanku a nie k diskutujucemu???

AliAlice
22. 11. 2020 15:48

kristinn...co tak se starat o sebe,a ty úvahy co kdyby atd.,přenechat těm,kterých se to týká...

lekno
22. 11. 2020 14:30

"Domov je tam, kde je tvoje srdce."

kristinn
22. 11. 2020 12:21

tvár Šafiny sa nedá porovnať s tvárou L.V...Žeby mala ♥ krajšie? No, nemyslím. Odvábiť otca rodiny o tom nesvedčí. Darmo prezentuje, akí sú šťastní aj so synmi z prvého manželstva. Neverím tomu...A nezávidím chlapcom. Pendlujú hore-dole a nevedia, kde je ozajstný domov. Lebo domov je otec a mama. Vlastný otec a vlastná mama...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.