Tak to je bomba! Rodinné tajemství Menzela odhaleno | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Tak to je bomba! Rodinné tajemství Menzela odhaleno

Nebyl první slavný v rodině. Tatínek oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82) byl Josef Menzel (†73), spisovatel a novinář. Je duchovním otcem hvězdy dětských srdcí minulého století Míši Kuličky. Podle knížky vznikly v roce 1973 i slavné Večerníčky v hlavní roli s medvídkem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uivatel_5464946
16. 09. 2020 05:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

backora
15. 09. 2020 09:10

Ať je Olinka ráda, že budou holky brát sirotčí důchod i když nebyly dcery pana Menzla. Tak jim nijak zle nebude.

Ewwa
14. 09. 2020 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5463726
14. 09. 2020 15:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blankaflexi
14. 09. 2020 14:43

Další stařec nezklamal-zůstala po něm armáda ženských které jsou sice finančně zajištěny,ale partnery si budou hledat velmi
těžce !! Čeští chlapi ,,mi­zí,,ge­ometric­kou řadou-na silnicích,v horách, páchají sebevraždy -na denním pořádku a ten ubohý
zbytek je nepoužitelný !! Gott-armáda dcer
Menzel-armáda ženských
Janda-armáda ženských
Muk--armáda ženských atd atd
Chlapi jsou NEDOSTATKOVÝM ZBOŽÍM !!!! VAŽME SI JICH !

-bello-
14. 09. 2020 11:39

Jsem alergická na úpravy dějepisu po 1989.
Větší vymejvání mozků tady snad nebylo nikdy před tím.
Novodobý český děják se bez souvislostí scvrknul na : " tatíčka" Masaryka ( můj Masaryk to není !) , "Hitlera" ," Horákovou" s komunisty .... , " Modlitbou pro Martu " ..... a " Babiše "
Jsou lidi, jako Svěrák co si pletou novodobý dějepis s 50. léty a za každou borovicí na ně číhá svazák a komunista.
I zde v článku opět zmínka , že když Menzelův otec nevstoupil do KSČ , tak si soudruhy dost popudil.
Panebože, v čem je popudil?!
Dyť v ničem, jak vidím ! Ani starej, ani mladej.

Český dějepis podle Petrušky Šustrové a Milionu Chvilek mě nebaví

majojo
14. 09. 2020 10:16

Z chudobných a skromných poměrů. A ať mi někdo vykládá, že tantiémy a dědická práva nebudou pro Olinku a její holčičky dost podstatným zdrojem příjmů. Nejsou na tom sice tak, jako Gottovy, ale o chlebu a vodě žít nebudou. Dokonce si troufnu tvrdit, že se do konce života živit prací muset nebudou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.