Nezahojitelná rána pro Krampola: Manželka Hanka (†59) mu zemřela v náručí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Nezahojitelná rána pro Krampola: Manželka Hanka (†59) mu zemřela v náručí

Dlouholeté zdravotní problémy si na ženě herce a baviče Jiřího Krampola (82) vybraly nejkrutější daň. Hana Krampolová dle informací Blesku včera vydechla naposledy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
12. 08. 2020 10:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
08. 08. 2020 11:50

to: Ewwa
------------
milá Evčo!
Nemohu si dovolit popíjet, jako Ty, nemohla bych dělat co dělám. Alko mi nijak zvlášť nechutná, ale když už, tak jedině aperitiv.Chodíme často na večeře a aperitiv, jak možná nevíš, se v luxusních restauracích neředí ( a jinde my nejíme) .
Argumenty , které užíváš jsou nesmysly , dohady.
Teď hned dolož, kdy Tobě ( Ty " mluvčí národa " !!! ) Krampol lhal a v čem !
Požádej o pomoc zde místní kristinn .
Ta by měla být sice " mluvčí národa" , slovenského , původem Horno-uherského, ale z nějakého nepochopitelného důvodu přicmrdává v tom českém.
Holky, jsem ji jista!
To dáte !

Ewwa
08. 08. 2020 09:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
08. 08. 2020 06:42

Je prekrampolovano !!! Nepatri se utocit na pozustale,ale primitivecek beha neustalo do redakci aby mel dalsi penize!
Domnivam se ze nikoho nezajimali ty vyzirky ,ktere byli vsude /Tunis/ nasackovani s tema dalsima ojetinama -Bubilkova,Patrasova ,Brezinova a spol

-bello-
08. 08. 2020 00:53

Ewwa
chtěla jsem říct : nevšimla jsem si, že by lidem Krampol lhal!
A do éteru neříká nic, než co běžně lidi říkají.Jeho Hana žvanila intimnosti, jenže byla alkoholička , tak to různě kryl.
A už nebudu o tom debatovat.

-bello-
08. 08. 2020 00:49

Ewwa
nevšimla jsem si, že by lidem Krampol.Pokud vím, byl politicky spíš sociální a pokud vím nikomu nic neukrad.Na vše si vydělal a zanedbaný byt v Pařížské za svoje peníze opravil, za to měl mít i menší nájem a když ho majitelka zvedla, musel jinam.Takové smlouvy se nikdy nevyplácí.Za Kramplovou zdravotní pojištění platil, tak jak každý jiný!Za sebe dle svých příjmů také.A z důchodu 14 tis. by asi opravdu nevyžil,.,Já aspoň si to neumím představit.A on hovořil o výši d ů c h o d ů v Česku, tak si to nepleťe s výší jeho dalších příjmů!
A to, že jeho žena nepracovala je jen jeho věc,staral se o ni, jak nejlíp uměl a její důchod byl pouze dle odpracovaných let a částkách, které si vydělala.Vy za ní nic neplatíte.
O děti Krampol pečoval, když byly malé a byl rozvedený, ne že ne! a že byl bohém ? Tak holt byl.No a co!
Nesnáším to štěkání na něho od bab, které neustojí, že ony pracovat musí a ona nemusela.
U mě jde finanční stránka stranou!
A že umírají někde děti atd. je přece děsivá blbost!Jak to souvisí se žalem Krampola? Proč to gradujete tímhle směrem?Když vám umře někdo milovaný, tak je vám ukradený, že někde taky umírá někdo jiný, třeba i děti.
Vy tedy máte argumenty, že nestačím zírat!

Ewwa
07. 08. 2020 09:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5456547
06. 08. 2020 12:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Ewwa
06. 08. 2020 10:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5456423
05. 08. 2020 12:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
05. 08. 2020 09:33

Já jsem tomu nevěřila.To je strašný!
Je mi Krampola moc líto!Samoty se bál.
Nevím, jak mohl prasknout žaludeční vřed , když chodila na kontroly.Dost často zemřou na chrlení krve z jícnových varixů a ty mají právě alkoholici.Zastavit se těžko dá.
Ach jo.Byla bych ráda, kdyby i jeho odpůrci zůstali aspoň na chvíli vůči němu slušní!!!

Ewwa
05. 08. 2020 09:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uivatel_5456378
05. 08. 2020 07:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wasube
05. 08. 2020 07:07

Myslím, že Krampolovi se svým způsobem ulevilo. Už nebude muset mít výčitky, že svým hektickým způsobem života partnerce ubližuje... V jeho věku je náročné často pečovat o neustále nemocnou osobu, přejímat všechny starosti a tak raději pracoval, aby se nezbláznil a dělá to i ted.

Měla jsem vždycky pocit, že paní Krampolová nebyla se svým Jirkou štastná, nikdy jako štastný člověk mi nepřipadala. Myslím, že si život s ním představovala jinak, on byl na výsluní, ona známá jen jako jeho žena a navíc ji nikdo nebral vážně, možná i on sám ji nechápal.

Oba dělali co mohli, pro média štastné a spokojené usměvy, doma možná výčitky, proč nejsou takoví, jaké si je druhý před­stavo­val.­..Po­dle mně jim život spolu nevyšel. Asi, kdyby se nepotkali, byli by na tom oba lépe. Nejsou a nebyli to špatní lidé, jen se k sobě nehodili. Jiří tomuto poznání unikal prací, ona nemocemi...

Láska má mnoho podob a jedna z nich je, že svému partnerovi nasloucháme a i se dokážeme něčeho v jeho zájmu vzdát, abychom spolu mohli být více, aby se ten druhý necítil v manželství tak osamělý....Měli se rádi, ale měli k sobě bohužel daleko...v jeho věku čekala více společně strávených chvil, než tomu skutečně bylo. Nebylo nemocné jen její tělo, ale i duše.

kristinn
04. 08. 2020 16:02

Bodaj by mu nevyznavala lasku!Ved sa o nu staral a stale zakryval jej alkoholizmus...

gaysknirem
04. 08. 2020 15:09

Adler píše a píše, a neví, že mnohý občan to bere vážně.Musíš Adflere brát v potaz reálný průmerný IQ.

dejavu26
04. 08. 2020 09:39

Jinak je jich už pěkná řádka, které alkohol potrápil nebo zahubil na propálená střeva nebo žaludek: Jiří Růžička, Michal Tučný, Václav Havel, Jiřina Jirásková, Iveta Bartošová...

dejavu26
04. 08. 2020 09:36

S jakou úlevou asi zaklapne víko její rakve.

aveneta
04. 08. 2020 08:02

Bohužel ona si zkrátila svůj život neukázněným způsobem - cigarety, alkohol, prášky atd.

muscula
04. 08. 2020 06:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.