Šafářová poděkovala Plekancovi: Taťko, jsi úžasný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šafářová poděkovala Plekancovi: Taťko, jsi úžasný!

Nejlepší taťulda na světě? Tak toho mám doma! Tenisová důchodkyně Lucie Šafářová (33) veřejně vynesla do nebes svého hokejového miláčka Tomáše Plekance (37).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

herecka
24. 06. 2020 07:53

pro borka 30: přesně tak to vidím i já. Myslí si, že podráždí Vondráčkovou, ta má rozum a soukromí si chrání. Ti dva se bojí, že budou zapomenuti? Skoro je mi jich líto... jak moc se snaží nás přesvědčit o své lásce a štěstí.

herecka
24. 06. 2020 07:51

Nic proti nim, ale ta jejich věčná reklama na štěstí je už opravdu trapná. To jsou na tom tak špatně, že nás musejí neustále přesvědčovat, jak se mají rádi a jak jsou šťastni??? Neumějí si to štěstí užívat v soukromí a bez vykřikování v bulváru?? Přestávám jim to věřit, možná se snaží přesvědčit i sami sebe... nejen nás.

DWEI
23. 06. 2020 17:13

Lucie Šafářová i Tomáš Plekanec vypadají vedle sebe velmi šťastně a malá Leontýnka je rozkošná Tomášovi se manželství s Lucií V, nepovedlo a než žít v nešťastném a nefunkčním vztahu, je lepší manželství ukončit. Bohužel Lůca Vondrlovic se při rozvodu ukázala v tom nejhorším světle - má sice prachy, ale nápadníci se asi nepohrnou

borka30
23. 06. 2020 15:13

Ta už si může ruce podat s Dominikou, také skoro denně v bulváru. Tím divadlem, které tady předvádí, chce asi naštvat Lucii Vondráčkovou.

mbmb
23. 06. 2020 14:31

Nechápu proč Plekanec stejný chudák jak Roman Vojtek že se věnujete těmto zrádcům svých deti

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.