Tereza Černochová naznačila, proč ji opustil otec očekávaného miminka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Tereza Černochová naznačila, proč ji opustil otec očekávaného miminka!

Tereze Černochové občas "bouchne kotel".
Tereze Černochové občas "bouchne kotel". (ara )

Za pár dní oslaví své jedenatřicáté narozeniny a do konce léta by měla porodit své první dítě. Vše tedy vypadá v pořádku, ale je tu jeden problém. Terezu opustil muž, který by jí měl být oporou.  "Jsem na to sama a nedávám to. S nejistotou, bez managementu, bez muže, s děťátkem. Dobře jsem si to navařila, to je fakt," postěžovala si před nedávnem na sociální síti zpěvačka.

Taková životní lapálie opravdu dokáže zacloumat i silnými povahami. Přestože Tereza Černochová odmítala přiznat, kdo je otcem dítěte, probleskly bulvárem spekulace, že má jít o jednoho známého tanečníka. To ovšem může být úplný nesmysl, na což jsme též upozorňovali. Jak to vypadá, bude zakopaný pes neúspěšného vztahu v problematické povaze dcery slavného zpěváka, což sama potvrdila.

"Občas jsem nesnesitelná. Jelikož se pohybuji dost mezi chlapama, musely mi asi narůst trochu ostřejší rohy, takže když mi takzvaně bouchne kotel, tak to stojí za to. A to si myslím, že chlapi naprosto nesnášejí, ale co mám dělat?," posteskla si na jaře v rozhovoru pro Rádio Impuls. Zajímavé je, že o problémech s partnerem se otevřeně podělila teprve před dvěma týdny, ale podle jejích vlastních slov se táhly problémy déle. Co odpověděla na otázku, zda má přítele? "Nemám. A jelikož mi bude jednatřicet let, tak bych samozřejmě byla ráda, kdybych třeba s někým život strávila. Pojďme si to říci na rovinu. Nevím, jestli jsem divná, ale v dnešní době je to opravdu velice složitá záležitost. Lidi jsou přemlsaný. Neříkám, že jenom chlapi. Já teda ne, mně stačí ke štěstí málo," prozradila o sobě zpěvačka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.