Tereza Kostková trpí vnitřním neklidem a strachem: Prozradily ji šaty! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Tereza Kostková trpí vnitřním neklidem a strachem: Prozradily ji šaty!

Fialová barva značí vnitřní neklid.
Fialová barva značí vnitřní neklid. (Foto Aha! – Roman Souček, Jiří Gabriel, ara)

PRAHA (pet) – Skutečný stav lidské duše často odhalí zdánlivé maličkosti. Ukázkovým příkladem je Tereza Kostková (37). Přestože se herečka své trápení s manželem Petrem Kracikem (55) snaží maskovat křečovitými úsměvy, ve skutečnosti velice trpí. Kdo to na ni prozradil? Její šaty!

Fialová barva značí vnitřní neklid a prvky černé dokonce barvu zlého tajemství. To přesně odpovídá manželské krizi, kterou pár dokonce přiznal. A také Terezinu údajnému mileneckému vztahu s milencem Milošem, o kterém se již delší dobu spekuluje.


„Tyhle šaty vytvářela módní návrhářka přesně podle stavu hereččiny duše,“ prozradil deníku Aha! zdroj z okolí Kostkové. A to je právě kámen úrazu! Barvy, které návrhářka Jiřina Tauchmanová na elegantních šatech zvolila, totiž jasně naznačují, že Tereza rozhodně není v dobrém duševním rozpoložení.
Ani další barvy, které herečka své návrhářce nepřímo napověděla, nevěstí nic dobrého. Například tečky šedé na šálu vyjadřují obavu z chudoby!Autor:  pet

Přečtěte si
lalia
10. 6. 2015 • 15:36

Je to divné manželství.Nehodí se k sobě ani vizuelně,což by tak nevadilo,ale on neví co chce,jeví se jako podivín.Krásná Kostková si neuměla vybrat.Je tolik hezkých a hodných herců a chlapů kolem ní,kteří by ji chtěli a ona si vybrala takového morouse.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.