Děsivé video ze skryté kamery: Mrtvý se snažil uškrtit českého vymítače duchů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Děsivé video ze skryté kamery: Mrtvý se snažil uškrtit českého vymítače duchů!

Jaroslava napadl naštvaných duch, kterého přišel vyhnat z jeho skrýše.
Jaroslava napadl naštvaných duch, kterého přišel vyhnat z jeho skrýše. (Aha! - Petr Novotný, koláž Ahaonline.cz)

Vybavujete si americký film Krotitelé duchů, kdy tři nezaměstnaní parapsychologové vyrazili chránit obyvatele New Yorku před zelenými, modrými a jinak barevnými slizouny? Nejdřív je vyluxovali, pak zneškodnili jako odpad. Ovšem pozor, také u nás existuje podobná skupinka zapálených nadšenců, kterou vede Jaroslav Drábek (53) přezdívaný Čáryfuk ze Šlapanic u Brna.

Také on netrpělivě čeká na zavolání nás obyčejných smrtelníků, kterým se doma děje něco záhadného a neobvyklého. Pak Jaroslav vyráží rychle na pomoc. „S tím filmem to v reálu nemá nic společného. Všechno funguje úplně jinak,“ ujišťuje s úsměvem šéf vymítačů duchů. Okultním záhadám a spiritismu se úspěšně věnuje téměř dvacet let.

Za všechno mohou hádky…
Zjevují se vám zemřelí blízcí? Slýcháváte v domě tajemné zvuky? Charizmatický Jaroslav Drábek se svým »komandem« a s pomocí nejrůznějších záhadných hejblátek prý všechno vyřeší. „Vždycky straší tam, kde byly narušeny mezilidské, partnerské či sousedské vztahy, které se do konce života nepodařilo narovnat. Když tohle napětí zmizí, duchové už nemají důvod tam dále pobývat,“ objasňuje původ záhad. Musí se působit na atmosféru místa, zbavit jej negativní energie, vyčistit zkrátka nezdravé klima.

Duchové už je znají
Racionální čtenář se možná pousměje, ale věřte, že na brněnského Čáryfuka už se obrátilo více než padesát nešťastníků, kteří už v zoufalství nevěděli kudy kam. „Nejčastěji přicházejí lidé s tím, že koupili starší dům, začali ho rekonstruovat a pak se jim tam daly nečekaně předměty do pohybu. Noc co noc se jim ozývají divné rány, kroky, bouchání dveří a podobně. Nebo nám zavolají celí vyděšení, že doma vidí různé postavy a siluety,“ popisuje Drábek.

V tu chvíli není na co čekat. Okamžitě zabalí kamery, včetně těch s infračerveným zářením, přístroje na měření elektromagnetického pole a další pracovní pomůcky a odjíždí na místo. „Oni nás, ti duchové, už dobře znají. Rozkřiklo se to mezi nimi. Když přijedeme, hlasitě je pozdravíme. Musíte ukázat, že mají váš respekt a úctu. Nedávno se nám podařilo nahrát, jak říkají: už jsou tady,“ prozrazuje. V boji proti duchům má zatím jasně navrch. „Máme téměř stoprocentní úspěšnost.“ Prostě je vyžene, přesvědčí, že tam pro ně už není místo.

Video se připravuje ...

Už mu šlo i o život
Někdy je to ale pořádně nebezpečné. „Duchové jsou velice inteligentní, čtou vaše prvotní myšlenky, umějí ovládat techniku, zrušit počítač, zničit fotoaparát… Není radno si s nimi zahrávat, párkrát jsem to už odnesl,“ přiznává »vyháněč« duchů.
Proto raději nikdy nejezdí sám. „Kdyby se náhodou něco přihodilo, měl by být vždycky někdo nablízku, aby mi případně poskytl první pomoc,“ vysvětluje. „Nedávno se mi stalo, že mě jeden duch chytil pod krkem. Chtěl jsem na něm jen, aby se mi ukázal a dal mi nějaké znamení…“ Tak ho milý duch popadl pod bradou a přiškrtil. Neměl si koledovat! „Nebo jsem od jednoho takového jménem František dostal pěkný šťouchanec do žeber, že jsem nemohl popadnout dech,“ konstatuje Čáryfuk.

Kočky duchy vidí!
Ze zvířat může duchy vidět jen kočka. „Schválně si všimněte, když začne prskat a okolo ní nic není, věřte, že stojí přímo před ní,“ říká proslavený duchař. „Třeba takový pes, ten je nevidí, ale jen cítí. Když je nadpřirozená bytost nablízku, stáhne ocas a zaběhne do boudy,“ dodává Drábek, kterého rodina v jeho netradičním povolání podporuje.

Kategorie duchů podle Jaroslava Drábka
Duše lidí, kteří zemřou přirozeným způsobem - většinou mají bílou barvu. Může se jednat o siluetu, kouli nebo kapku, která kolem vás proletí. V místnosti obvykle klesne teplota o deset stupňů. Po smrti se otevře člověku brána na onen svět (u žen zhruba 20 hodin od smrti u mužů 150 hodin od smrti). Když se ale stane, že rodina začne lamentovat a vytvářet vazby se slovy – „co jsi nám to jen udělal, my tě nepustíme“ – brána se uzavře a duch se vrací na místo, na které byl celý život zvyklý.
Revenanti, navrátilci ze záhrobí – mají několik fází. Můžou se zjevovat ve snech, jsou vidět jejich siluety. V horším stádiu je doprovází zápach, například nasládlý mrtvolný pach či zatuchlina. Do života se vracejí, protože je někdo během života proklel. Mohou být velmi nebezpeční.

7x proti přízrakům
aneb manuál, co dělat, když máte pocit, že ve vašem domu straší
•    Nepanikařit. Nedávat na sobě znát strach, ten totiž ještě více duchům nahrává k jejich aktivitě.
•    Zakrýt všechna zrcadla. Ta totiž slouží jako vstup duchů do našeho světa.
•    Nezapalovat svíčky. Stejně tak i tímto světlem se dostanou do naší blízkosti.
•    Říci jim slušně, nahlas a důrazně, ať odejdou pryč, že je to váš domov, vaše území.
•    Na místech, kde dochází k podivným úkazům, rozložte stříbro, například šperky, řetízky.
•    Prostory okolo dveří, zdí a u parapetů oken posolte kuchyňskou solí. To je pro ně hranice, za kterou ustoupí.
•    Nikdy nemějte doma urnu s ostatky nebožtíka.

Přečtěte si
vemari
23. 11. 2014 • 18:49

A jeste k tomu jsou vulgární a vyhrožují no to maji duchové rádi a napíše Moraváci vám vzkazují .fakt nemocný lidi.ktery zkouší podvodem z lidi vylákat peníze ale popravdě tohle mi přijít domu takhle se vyjadřovat tak mam jasno kdo ten zlý duch je!!!

vemari
23. 11. 2014 • 18:45

No to je traparna a krásná Česka veta ta na duchy určitě funguje heled se to by jsme nebyli kamarádi.ta skříň se mohla otevírat z mnoha důvodu z nerovnosti podlahy atd.a kašel jasny z prachu .a jeste pisou na komentáře ty kdo mluví s duchy ty nějaké komentáře na diskusi nezajímají tohle jsou podvodníci a jeste ne moc inteligentní ten tam mluví jak saturnin ten by ho mohl krásné dabovat.

pavucinka
28. 6. 2014 • 18:18

Myslím, že duše člověka umírá také a čeká na den posledního soudu. Asi je možné komunikovat se zlými duchy, kteří na sebe mohou brát podobu blízkého zemřelého, a tak matou. Duchové se nemají vyvolávat, Nemáme se ani ptát karet ap., a vůbec nic co pochází ze šamanismu a černé magie. Od těch věcí je lépe zachovávat si velký distanc.

smudlinka21
13. 2. 2014 • 15:02

Pokud vím pane Drábek, duše je nehmotná, nemá hlas, nemá tělo, tudíž nevyvíjí to,co vy tu předvádíte. Věnujete se jak vy říkáte "vymítání duchů" z objektů, přitom u sebe máte nespočetně duší. Vaše jednání s dušemi je docela pohoršující.. Hrajete tu pouze divadlo a obohacujete se na ostatních,místo toho,abyste duše v klidu odvedl a NEZAHÁNĚL... a Vaše vyjadřování a jednání s dušemi .. není na úrovni.. Asi o tomto nevíte vůbec nic

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.