Kartářka Stanislava Kočková: Můžu vidět i smrt... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Kartářka Stanislava Kočková: Můžu vidět i smrt...

Nechcete být na své starosti sami? Máte problémy v partnerství, se zdravím nebo s financemi? Ale nevěříte na to, že někdo může vidět váš osud? Kartářka Stanislava Kočková (35) alias Helen Stanka nám odhalila, jak to vlastně chodí, jak získala svůj dar. Věštby, spiritualita, pohledy do budoucnosti; tajemno už dávno není tabu. Zajímá nás…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
25. 08. 2014 21:22

Jediná pravda je, že všechno je jinak....

jakeline
29. 09. 2013 07:08

Já tomu nevěřím vše je u člověka dáno osudem kartářky si z toho dělají pouze živnost bud to vyjde nebo ne

emilia13
03. 04. 2013 15:09

Vážení a milý. Vážně nevím, kde v sobě berete tu zlobu a závist... Každý se něčím živí a odsuzovat někoho jen kvůli tomu, že pomohl stovky lidem v řešení osobních a životních problémů, není nic víc než ubohé. Připadne mi to zde jak rasizmus, abyste pochopili proč jako RASIZMUS, tak hned vám to sdělím. Jelikož hážete všechny do jednoho pytle, spálíte se u jednoho věštce a hned máte těžce inteligentní závěr. Tak jako když se někdo setká s člověkem Romského původu a první zážitek je třeba špatný, tak hned má u všech stejný názor. Zrovna ted nedávno, pokud si dobře vzpomínáte nevlastní syn ubodal svojí adoptovanou matku, tak a pozor- ted děti z dětského domova házejte všechny do jednoho pytle a hned si udělejte váš chytrý úsudek. Máte právo napsat svůj názor, to ano, ale až budete mít vše srovnané v hlavě a až budete umět soudit lidi. Není špatné pomáhat lidem a jistě tato paní věštila budoucnost i redaktorům, kteří s ní dělali tento rozhovor a kdyby byla tak špatná a mluvila lež a vymýšlela si, tak se sem ale i jinam zcela jistě nedostane. Jsou i jiní věštci, jako je paní Kludská, Demeterová, Sádlová, aj. Všichni, včetně této paní patří do té lepší skupiny lidí, kteří mluví pravdu. A co se týká vysílání v televizních pořadech, to zaměstnanci televize si vybírají věštci, ale ne vy. Tak nesuďte lidi podle nějakého špatného zážitku, zápátrejte po někom lepším a pak mluvte a na co nezapomenout?? Hlavně nezáviďte... Každý má nějaký dar, třeba takový Karel Gott má zlato v hrdle, živí se pro kulturní zábavu a je vyhledávaný, tato paní má zase dar v duši ohledně věštění a jen pomáhá, nic víc a je vyhledávaná taktéž... Přeji vám všem jen hodně štěstí a abyste našli sami sebe... Pevné nervy !!!

lukolina
02. 04. 2013 13:36

budoucnost jako, že nebude- li pršet tak nezmoknete

winterfreshka
01. 04. 2013 16:50

Vlastíka Plamínka a "zlatíčko" Košanovou nemá

mrdounberlusconi
02. 04. 2013 07:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drakoska11
01. 04. 2013 09:36

Několikrát se mi stalo, že jsem musela dodělat do rána práci a měla puštěnou televizi (jako kulisu). Tak došlo i na pořad "Volejte věštce".. Ten, kdo tam volá platí automaticky 70,- Kč/hod. Kdyby to nebylo tak smutné, řvala bych smíchy, jak ona "věštkyně" protahovala rozhovor na téma "finance".. a ujišťovala ty lidi co nejdéle na telefonu, aby jim pak sdělila, že vidí, že jejich situace není příznivá, ale za 6 ..za 9 měsíců se vše obrátí v jejich prospěch.
Je mi jasné, že pro ty lidi byla poslední rána účet za telefom (to mohli předpokládat)..a za těch 6/9 měsíců už měli své bydlení pod mostem..
Tohle je ze stejného soudku

boball
01. 04. 2013 10:26

Všechno vidí,jen výherní čísla ne,i to je zajímavé

colombina
01. 04. 2013 10:56

taky si to pouštím jako kulisu k práci, výborná zábava. Přesně tak, taky vždycky zírám, že tam lidi volají za takový peníze a jejich první slova zní "mám finanční problémy".... na to se mi vždy chce říct "tak tam nevolej ty náno"

opportunity
01. 04. 2013 19:26

Horší je, že to bere prachy, i když se člověk nedovolá.

vlasticka
13. 09. 2014 12:11

Těch 70,- je za minutu, ne za hodinu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.