Andrea Verešová ukázala mámu, sestru i sestřenici! Vůbec si nejsou podobné | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. února 2023

Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila

Andrea Verešová ukázala mámu, sestru i sestřenici! Vůbec si nejsou podobné

I Andreina sestřenice by mohla dělat modelku. Je ale právnička
I Andreina sestřenice by mohla dělat modelku. Je ale právnička (Foto Aha! - Marek Pátek, David Malík, Roman Souček)

Představila své nejbližší. Andrea Verešová (32) se pochlubila a po své mamince Ester a sestře Alexandře ukázala světu i sestřenici. Figuru má tato půvabná blondýna přímo modelkovskou, ale vydala se na úplně jinou dráhu. Stala se z ní právnička.

Po Verešové a jejím manželovi Danielu Volopichovi mají tedy v rodině další odbornici na právo. Andrea svou sestřenku vyvedla na akci, kde jim společnost dělala ještě sestra modelky Alexandra. Ta se však fotoaparátům vyhýbá jako čert kříži. Kdoví proč? S Andreou jsou si totiž hodně podobné. Mají stejné oči a i plné rty.

To, že má Alexandra pár kilo navíc, vůbec nevadí. Verešová jí totiž ráda poradí, jak je šikovně zamaskovat. Když se Andrea poprvé na veřejnosti objevila se svou maminkou, každému bylo jasné, po kom holky zdědily krásu. Paní Ester se ráda obléká do šmrncovních kostýmků, ale mnohem raději hlídá vnoučata. „Maminka Daníka a Vanessku hrozně rozmazluje. Dovolí jim všechno a my je pak s manželem musíme srovnávat,“ prozradila Aha! modelka.
Přečtěte si
setug
18. 5. 2013 • 11:23

ježíšmarjá, oxalis

setug
18. 5. 2013 • 11:21

Matka Verešové, Ester, vypadá lépe než dcera Andrea. A sestřenice? No to je dobrá tlamka.

gordon
21. 4. 2013 • 00:05

 těžko se dočteme,že Andrea už dnes může strašit malé děti,její diplom i praxe v Plzni jsou jeden podfuk apod.Vždyť i Lejla je "exotická kráska",od toho je bulvár.A že jsou rozhoďnožky ví kde kdo,mají za to však nemalé "money".I sestra Alexandra se dobře zaháčkovala, smrdí v tom ruský Lukoil.A Ester přišla lovit do Česka?

smeagol
20. 4. 2013 • 19:23

 nebudu komentovat, kazdy ma jiny vkus, mne osobne prijde krecova a vyumelkovana az hruza. S cim ale hluboce nesouhlasim je to, ze ma za muze "sympatickeho chlapika." Ten ma na svem triku hodne nepeknych veci , nechtela bych ho ani zadarmo. On me sice asi taky ne, ale ja prvni

danuska555
20. 4. 2013 • 17:17

  j-a-n-a.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.