Agáta Hanychová: Stíhá ji policie! Dluží peníze za svého psa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Agáta Hanychová: Stíhá ji policie! Dluží peníze za svého psa!

Agáta už má psího miláčka doma, ale náklady spojené s umístěním v útulku uhradit nechce.
Agáta už má psího miláčka doma, ale náklady spojené s umístěním v útulku uhradit nechce. (Aha! – Martin Hykl)

Agátě Hanychové (27) utekl pes. Když se objevil v útulku, neobtěžovala se ho vyzvednout. Pro výmarského ohaře poslala kamarádku. A dokonce odmítla uhradit pokutu! Nevyhne se tak správnímu řízení a vysvětlování na policii.

Minulé úterý přijala obecní policie Velkých Přílep oznámení o potulném psu. „Nebyl označen známkou ani jiným identifikačním znakem. Proto jsme ho přes noc umístili v našem služebním kotci a následující den ho přesunuli do útulku Bouchalka v Buštěhradu,“ sdělila obecní policie.

Ve stejný čas se po svém ohaři sháněla Hanychová a slibovala odměnu. Když se o pobytu miláčka dozvěděla, poslala pro něj kamarádku. A neměla se nejen k odměně, ale ani k úhradě nákladů za jeho pobyt v kotci. „Já ho tam nevyzvedávala a po kamarádce nic nechtěli,“ napsala Aha! modelka.

To ale policie popírá a po Agátě požaduje 500 korun za pobyt ohaře v kotci. Hanychová si z toho ale nic nedělá. Údajně se nechala slyšet, že správní řízení řešit nebude, jelikož plánuje pracovní cestu do Itálie. Obec tedy v krajním případě bude náklady vymáhat exekučně!

Agáta Hanychová - modelka, herečka, jejíž maminkou je Veronika Žilková - Agáta souhrnně jen na www.ahaonline.cz/agata-hanychova.Přečtěte si
sugar2
20. 6. 2012 • 11:28

NĚKOMU SEBERE MAFIE BYT... A NEPÍŠE SE O TOM. TRIKY SE DOKÁŽE DOJÍT "TAM KAM JE TŘEBA", a nejsou to vždy jen otrhaní a hladoví bezdomovci, kteří sahají na vaš majetek.

aronak
20. 6. 2012 • 07:51

Třeba na útulek Hanychová podá trestní oznámení. Možná pes má nějakou psychickou újmu za to, že byl v noci uzavřen v kleci s ostatními psy a kdo ví, co mu dali k večeři? Je možné, že psa nemá vůbec přihlášeného na obci, když neměl známku (tu ale může mít doma, tudíž zaplaceno třeba má..)Ona to řešit nebude, tak takto, když si to řekne někdo "obyčejný", tak může počítat, že nejenom že zapaltí 500 Kč pokutu (kterou původně platit nechtěl), ale zaplatí dalších několik tisíc exekutorovi.

monza
19. 6. 2012 • 18:16

Jenom taková parta přiblblých slepic tady pode mnou,věří hnoji AHA,ty bláboly.

axana
19. 6. 2012 • 16:56

Taková pizda by si neměla pořizovat psa. Je mi jejího psa moc líto. Možná že ho Agáta vyhodila z domu schválně, to aby se o ní zase psalo. Tohle je jí podobný....

brekekesalami
19. 6. 2012 • 12:26

požor děti jsou tu kužátka!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.