Zuzana Bydžovská: Co ji roztesknilo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 5. října 2022

Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš

Zuzana Bydžovská: Co ji roztesknilo?

Bydžovská neudržela své emoce na uzdě a rozplakala se.
Bydžovská neudržela své emoce na uzdě a rozplakala se. (Aha! – Karel Kopáč)

Herečka Zuzana Bydžovská (50) se stala kmotrou knihy kolegy Jana Kačera (75), která se křtila ve středu v Divadle Kalich. Nese název »K přátelům« a právě v momentě, kdy Kačer začal vzpomínat na zesnulé kamarády, se Bydžovská neudržela a začaly jí téct slzy jak hrachy!

Svérázná herečka je pověstná křehkou duší. Dokázala to hned při vstupu na pódium, kde se přiznala: „Psala jsem si básničky a darovala jsem je dceři.“ A není se co divit, že je »citlivka«, život se s ní totiž nemazlil! Miroslav Etzler (47) ji opustil kvůli kolegyni z divadla Vilmě Cibulkové (48).

Zuzana tak zůstala úplně sama a musí se sakra otáčet, aby uživila dva hladové krky (s Etzlerem má syna Kristiána a z předchozího vztahu ještě dceru)! Proto když Kačer pronesl slova: „Když máte přátele, má to spoustu výhod. Máte pocit, že nejste sám na světě, protože když o ně přijdete, máte velké trápení,“ už se neudržela a rozplakala se!Přečtěte si
winterfreshka
10. 3. 2012 • 09:02

Ale diskuze jen u ní.Ještě že si plátek nekupuju,zadarmo drahý

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.