Jaroslav Feyereisl: Šéfuje porodnici v Podolí a topí se v milionech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Jaroslav Feyereisl: Šéfuje porodnici v Podolí a topí se v milionech!

Jaroslav Feyereisl má sladký život
Jaroslav Feyereisl má sladký život (Aha! – Alexandr Malachovský, Martin Pekárek, ČTK)

Je to v Praze a všechny těhulky se tam hrnou. Co je to? No přece Ústav pro péči o matku a dítě v Podolí. Jenže… Nemocnice, která se chlubí nadstandardní péčí včetně luxusních pokojů pro maminky, u pacientů úplně propadla.

V průzkumu Spokojený pacient totiž dopadla z patnácti zkoumaných ústavů nejhůře (Aha! informovalo). Podolský šéf Jaroslav Feyereisl (57) se tím ale trápit nemusí. Už má totiž vyděláno!

Málokterý šéf nemocnice se může chlubit takovou sbírkou lukrativních nemovitostí v hodnotě desítek milionů korun. Jen pro pořádek: Feyereisl vlastní či spoluvlastní pět domů, jeden byt a pozemky! Jen bytová jednotka v lukrativní lokalitě u Karlova mostu, jejíž je majitelem, přitom může mít hodnotu kolem deseti milionů korun!

V domě odhadem za 12 milionů ve Slivenci pak Feyereisl bydlí a sousedem mu je třeba expremiér Stanislav Gross. Budova je sice jen půlkou řadovky, zato s velkou zahradou a stromy pečlivě vysázenými podél plotu. Proč taková starost o soukromí? Pozemek si Feyereisl vylepšil venkovním bazénem a asi nechce, aby na něho kolemjdoucí koukali, když je v plavkách...Přečtěte si
dandova
16. 2. 2012 • 18:44

andrea.k
14. 1. 2012 • 22:40

Nad touhle diskusí se vyjímá další podobný článek s názvem: "Boháč Petr Čech koupil vilu za 40 milionů!". Vypadá to, že si redaktoři vzali na paškál ty, kteří něco dokážou a díky tomu si i vydělali peníze. A to už je dnes taky špatně? Já osobně si myslím, že někdo díky komu se denně zachrání x životů by si zasloužil mnohem víc než špičkový sportovec (ikdyž je to jen můj názor), což samozřejmě nemá, ale hlavně, pokud je někdo ve svém oboru vyjímečný, tak proč by si nemohl vydělat víc než ostatní. Ale hlavně snaha, vnucovat nám do podvědomí, že lidé ve stejné čtvrti nebo vesnici jsou všichni stejní, tak to je veselé - to se budeme muset sebrat a projít si sídliště byt po bytě, protože jestli je v něm nějakej lump, tak s ním zítra můžeme být srovnáváni my - není to úsměvné . Takže AHA, chápu, že časopis se lépe kupuje, když je v něm kritika, než chvála a když lidi provokuje k závisti než k obdivu, takže se Vám tento článek opět velmi povedl a máte za něj samozřejmě od vedení velikou pochvalu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.