Sexy hasičky: I tyhle české krásky nás zachraňují z plamenů... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Sexy hasičky: I tyhle české krásky nás zachraňují z plamenů...

I tyhle české krásky nás zachraňují z plamenů...
I tyhle české krásky nás zachraňují z plamenů... (pro Aha! – Jan Tůma)

Jsou krásné a smyslné. Čtyři nejkrásnější hasičky z Česka se rozhodly, že odhodí uniformy a ukážou své svalnaté a vypracované postavy. Tyto dobrovolné členky hasičského sboru zachraňují hořící domy a pomáhají profesionálním hasičům! Teď se rozhodly, že nafotí kalendář.

„Naším záměrem nebylo nafotit dívky v hasičských prostorách či s hasičským vybavením, ale ukázat, že i mezi hasičkami jsou krásky, které by mohly bodovat v České Miss, že jsou to inteligentní a sportovně založené krásky v uniformě,“ prozradil producent soutěže Miss Hasička Luboš Bojanovský.

Před objektivem fotografa Jana Tůmy se sešly vítězka soutěže Miss Hasička ČR Ivana Hnilicová z Chraberců, druhá nejkrásnější hasička Veronika Biskupová z Jindřichova, třetí hasička Kateřina Mikulová z Čeperky a čtvrtá nejkrásnější hasička Hana Monská ze Závady.Přečtěte si
zdepa
9. 1. 2012 • 22:49

Kdejaké slepice se exhibují nahaté a mají pocit, že jsou zajímavé. Čím si myslí, že se odlišují? Zato v jednom jsou všechny stejné - jsou stejně blbé.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.