Karel Gott: Promluvil o nevěře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. září 2022

Svátek slaví Michal, zítra Jeroným

Karel Gott: Promluvil o nevěře!

Měla by se Ivana Gottová bát, že jí bude Karel Gott nevěrný?
Měla by se Ivana Gottová bát, že jí bude Karel Gott nevěrný? (Aha! – David Kundrát, Martin Hykl)

Měla by se Ivana Gottová (35) bát, že jí bude Karel Gott (72) nevěrný? Otázka, která napadla každého, kdo byl po sobotním předávání Slavíků svědkem toho, jak Karel vysekl poklonu Petru Kolářovi (44) a jeho hymně nevěrníků Navzdory hříchům. Nevěra se tak nečekaně stala tématem číslo 1 na slavnostním rautu.

Píseň Navzdory hříchům dostala Slavíka za hit roku, což Gott svému kamarádovi velmi závidí. Song napsal Petr Kolář (44) jako omluvu své ženě Zuzaně za to, že jí byl nevěrný s biletářkou divadla Broadway.

„Budu se snažit mít příští rok takovou píseň, aby dostala stejnou cenu. Skutečně ti ji závidím! Pravda je, že bych si to s tebou dneska nevyměnil,“ prohlásil Gott po předávání Slavíků. Na téma nevěra pak promluvil ještě jednou, když vysekl poklonu Objevu roku Gabriele Gunčíkové (18).

„Vy moc dobře víte, že vás velmi rád poslouchám. Ale když vás takhle vychvaluju, tak mám doma co vysvětlovat. Že je to jen z uměleckých představ…“ řekl Karel, kterého si krátce po startu večírku odvedla manželka Ivana (35) domů.

Jindy rád ponocující zpěvák se nebránil a poslušně odešel! „To víte, za každým silným mužem stojí ještě silnější žena,“ okomentovala to pro deník Aha! zpěvačka Lucie Bílá (45).Přečtěte si
xcarodejka
14. 10. 2012 • 13:43

ta umí prodaávat..... ale ví se, že to zkoušela neúspěšně u filmu. Doma ji to dlouho nebavilo, tak co k tomu dodat. Myslí více na sebe než na rodinu a je dost nesebekritická. Hlas nepříjmený, dramatizující a ve VIp je to až směšné. Něvěřím ji ani nos mezi očima.

pasadena
22. 2. 2012 • 17:40

musí být podle vás asi hlupák když si vybral Ivanu.Není.Vybral si dobře.Ivana je krásná,chytrá a mě se prostě líbí.A vy ostatní co píšete jaká je špatná,jste jen závistivci.Ve VIP zprávách je výborná,určitě lepší než šišlavá Niničová.

street
30. 11. 2011 • 12:36

no comment

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.