VIDEO Iveta Bartošová: Potupa za 850 tisíc korun! To byl kšeft! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

VIDEO Iveta Bartošová: Potupa za 850 tisíc korun! To byl kšeft!

Iveta po dlouhé době zpívala...
Iveta po dlouhé době zpívala... (Ahaonline.cz)

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se dostala do pěkné bryndy! Její bývalý manažer Pavel Pásek (43) vytáhl směnku na děsivou sumu 850 tisíc korun. Ty labilní zpěvačce půjčil v době, kdy ještě žila s Jiřím Pomejem (46). Pásek si ale našel cestu, jak si sumu vybrat hned i s úroky...

Rozvod Ivety s Pomejem celou situaci s vypůjčenými penězi zkomplikoval a rozzuřený Pásek se rozhodl, že peníze získá zpět. Jenže jak, když je Bartošová chudá jako kostelní myš a o pořádný peníz už nezavadila pěkných pár měsíců?! Vymyslel tedy, že použije její tělo a hlas!

Majitel a zpěvaččin bývalý manažer Pavel Pásek to vymyslel rafinovaně: „Rozhodl jsem se, že udělám Pánubohu radost a učiním dobrý skutek...,“ řekl deníku Aha! Pavel Pásek, majitel Banco Casina v centru Prahy, které včera oslavilo 11. výročí provozu.

A právě jako zlatý hřeb oslavy najal Ivetu Bartošovou! Za to, že po dlouhé odmlce poprvé vystoupí právě u něj, prý bude ochoten na její obří dluh zapomenout. „Takhle lehce se určitě nikomu statisícové dluhy splácet nepodaří...,“ prohlásil Pásek.

Iveta to ale tak lehké neměla. Dvě písničky sice zazpívala na playback. Třetí ji však Pásek donutil zpívat naživo a byl to opět karambol. Její potíže s textem si vychutnal přímo na pódiu a hned ji pak odvedl k ruletě. Tam Iveta jako tvář filmu Hranaři, který má premiéru už 1. prosince, prohrála žetony za 100 000 korun ve prosopěch Páskova kasina.

A tím trápení nekončilo. Iveta, která pod vlivem léků a únavy sotva stála na nohou, musela ještě losovat tombolu a poslouchat Páskovy útočné poznámky. Podívejte se sami...

Proč ji zámožný podnikatel předevšemi tak trápil, a bez okolků se bavil na jejím špatném psychickém stavu, je jasné. Šlo nejen o splacení dluhů, ale i pomstu za kamaráda Jiřího Pomeje.  „Kdyby zůstala s Jirkou, nikdy bych po Ivetě peníze zpátky nechtěl. Já jsem tehdy platil veškeré výdaje, hypotéky, vybavil jsem dům nábytkem, chtěl jsem ho celý předělat, aby se v něm nedusila. Pak mi ale najednou přestala zvedat telefony a prohlásila, že se chce s Jirkou rozvést,“ nechal se Pavel Pásek slyšet.



Přečtěte si
ivuska1
26. 11. 2011 • 20:54

ivuska1
26. 11. 2011 • 20:50

Presne tak to je ,jak jsi to popsal/a. Plny souhlas.

leguana
26. 11. 2011 • 11:17

se už nikdy nedostane do formy, natož na špičku. Je taková a bud čím dál tím horší. A Rychtářovi začne časem taky hrabat, protože starat se o takového člověka je náročné na psychiku.

gabi50
26. 11. 2011 • 11:16

Iveta je sice kr.áva,ale podle videa je to zřejmě fakt dost nemocná ženská (chlast,prášky a kdo ví,co ještě),měla by být sama natolik soudná a jít se léčit,nebo opravdu dopadne tak,že si to jednou hodí...Na tom videu je jasný,že je sjetá jak zákon káže a divím se,že když je Rychtář takový její ochránce,jak se sám pasoval do té role,tak by jí měl chránit a ne jí nechat krákorat někde pro pobavení ostatních.Je to hnus.A gauner Pásek ať se mstí Pomejemu a ne tý ubožačce,která už patrně ani neví,která bije.Nejdřív jsem jí odsuzovala,ale nakonec je mi jí líto,protože ta už je opravdu mimo realitu a potřebovala by se léčit jako sůl,nebo to s ní opravdu nedopadne dobře

leguana
26. 11. 2011 • 11:13

Bóóžíčku, co to zase melete? Nic jinýho nedělá, než odpočívá!!! A kdo by jí to zaplatil? Naopak, měla by něco dělat, cokoliv, v blázinci taky léčí prací.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.