Iveta Bartošová: Soud jí sebral Artura! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Iveta Bartošová: Soud jí sebral Artura!

Artur bude rozhodnutí úřadů respektovat.
Artur bude rozhodnutí úřadů respektovat. (Foto Aha! – David Kudnrát, Martin Hykl, Marek Pátek, Alexandr Malachovský)

Už je jasné, proč Iveta Bartošová (45) i nad talířem jídla v kuse pláče! Přišla totiž o milovaného syna Artura (14)! Sociálka zasáhla a soud na její popud vydal předběžné opatření, které svěřuje Artura do péče jeho otce – skladatele Ladislava Štaidla (66)! Verdikt zasáhl labilní zpěvačku na tom nejcitlivějším místě a znovu ji srazil doslova na kolena!

Že Bartošová kvůli svému nezodpovědnému chování opět přišla o syna, deníku Aha! potvrdil jak Štaidlův právník Josef Lžičař, tak skladatel sám. „Podle mých informací soud již předběžné opatření vydal a vyrozumění je na cestě k oběma rodičům,“ řekl nám dopoledne Lžičař.

A Štaidl o pár hodin později tyto skutečnosti odkýval: „Jsem rád, že je teď Artur u mě. Myslím, že mu pobyt na táboře prospěl. Všechno si tam urovnal v hlavě.“ Bylo zjevné, jak jej verdikt soudu těší. „Artur vzal na vědomí stav své matky a bude respektovat, co řeknou úřední orgány,“ přidal Lžičař.

U Bartošové vydání předběžného opatření pochopitelně vyvolalo zcela opačné emoce. Doslova ji srazilo do kolen! „Byla znovu na pokraji zhroucení! Zamkla se v pokoji a plakala,“ řekl deníku Aha! zdroj obeznámený s děním v domě Josefa Rychtáře v Říčanech, kde Iveta našla dočasný azyl.

„Není to o tom, že by chtěl k tátovi, ale že tam prý musí. Je to to nejhorší, co se mohlo stát,“ řekla pak sama Bartošová v rozhovoru pro úterní Blesk. „Modlím se, aby se vrátil ke mně, abych mu mohla všechno vysvětlit.“ Sociálku k jednání dohnaly její neustálé kolapsy, zvlášť ten poslední, kdy ji musela ve zbídačeném stavu odvézt do nemocnice sanitka.

KAUZA IVETA BARTOŠOVÁ: Vše o zpěvačce na Ahaonline.cz čtěte ZDE, na Blesk.cz ZDE.

„Promiňte, jsem vázána zákony – nemohu poskytovat žádné informace,“ napsala nám vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví Prahy 22 Zdeňka Žaludová, která soudu žádost o vydání předběžného opatření zaslala.

Jak to bude dál?

O Artura se na základě předběžného opatření postará jeho otec Ladislav Štaidl. Stejně jako v roce 2007, kdy Bartošová pobývala v protialkoholní léčebně v Kroměříži.

„Artur prostředí u otce zná, skoro devět měsíců u něj bydlel. Potřebuje klid a zázemí. Rozumějí si,“ řekl právník Lžičař. „V setkáních s mámou mu otec bránit nebude,“ dodal.

V příštích měsících by pak měl soud znovu rozhodovat, zda je prostředí u matky odpovídající pro výchovu nezletilého. Před dvěma roky jí Artura svěřil, ale nařídil dohled sociálních pracovnic.Přečtěte si
sport17
25. 8. 2011 • 20:15

Doporučovat můžeš.Brzy se dozvíme,že má kolem sebe skvělé lidi a že maká jak divá, pak potká životní lásku,bude to krásný čistý člověk,kterému bude moct věřit, pak někde něco okolo ní selže,ona se zhroutí nikoli z chlastu ale z přemíry práce,spolyká acylpyrin nebo něco podobného,včas zavolá sanitku, po krátké hospitalizaci podepíše revers .....Jediná změna k lepšímu bude ta,že Arturovi nebude hrozit,že ji najde zase opilou a nebude se muset o ni starat.Kluka by měl bulvár nechat na pokoji a diskutéři taky. Jeho táta nevypadal v jeho věku o nic líp jsou nsi hodně podobní a i teď je to chlap docela k světu,znám spoustu ošklivějších.

sport17
25. 8. 2011 • 19:39

I kdybys měl PC pozlacene,člověka to z tebe neudělá,chudáku ,ale možná si pleteš PC a pivo.

zamlzena
25. 8. 2011 • 14:03

Neměli ji poprvé puštět na žádný reverz a neodjela podruhé do Itálie. K léčení v Itálii nedošlo, však by to stálo Martucciho celé jmění.Byla léčena zde na psychiatrii a bylo to pro všechny lepší.Ostatně tací jedinci mohou být nebezepční nejen sobě, tak jak to že se propouští na reverz osoba psychicky sesypaná? Jsou tady někde nějací zodpovědní, kteří umí předcházet neštěstí, nebo umí jen sbírat střepy?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.