Natáčejí dalšího Batmana! Název: Temný rytíř povstává | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 28. května 2024

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Natáčejí dalšího Batmana! Název: Temný rytíř povstává

Fotografie
Fotografie (internal)

Další díl batmanovské série připravuje americký režisér Christopher Nolan. S kým bude bojovat tentokrát? Jim Carrey alias Hádankář to nebude.

Film, který by se měl dostat do kin v roce 2012, se bude jmenovat The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstává) nebude natáčen v 3D formátu! To je trochu nezvyk vzhledem k současnému trendu, kdy 3D jsou už i porna.

Jde o pokračování dvou předchozích batmanovských filmu režiséra Nolana - Batman začíná z roku 2005 a Temný rytíř (2008), v němž v roli Jokera zazářil předčasně zesnulý Heath Ledger.Čtyřicetiletý Nolan, který se narodil v Británii, prohlásil, že by chtěl, aby „.film zůstal věrný tomu, co bylo předtím“.

Premiéru má mít 20. července 2012 a měl by dokončit příběh začatý v prvních dvou snímcích.Nolan zatím odmítá prozradit, jaký padouch se proti Batmanovi postaví. Odmítl ale zvěsti, že by to mohl být Hádankář - postava, kterou ztvárnil Jim Carrey v kritikou rozcupovaném filmu Batman navždy z roku 1995.

Čtěte také:

Jmenuji se Kapitán Fantastický Rychlejší než Superman Spiderman Batman Wolverine Hulk a Flash Dohromady!

Tak jde čas s exmodelkou a herečkou Elle Macpherson

Krytinář míří do Hollywoodu!

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.