Agáta Hanychová: Nemyslím si, že je Mesarošová ku*va. Jen luxusní společnice... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Agáta Hanychová: Nemyslím si, že je Mesarošová ku*va. Jen luxusní společnice...

Agáta o Dominice Mesarošové tvrdí, že není prostitutka, ale jen luxusní společnice.
Agáta o Dominice Mesarošové tvrdí, že není prostitutka, ale jen luxusní společnice. (Limuzína, Hykl, Kundrát, Pátek)

Agáta Hanychová se opět předvedla a perlila! V pořadu Limuzína, kterou moderuje Míra Hejda na sebe práskla řadu věcí a neopomněla proprat i jména nenáviděných kolegyň Dominiky Mesarošové a Jany Doleželové.

Agáta Hanychová opět perlila! V pořadu Limuzína, kterou moderuje Míra Hejda, na sebe práskla kde co a neopomněla proprat jména nenáviděných kolegyň Dominiky Mesarošové a Jany Doleželové.

Po miss jsem si řekla, že buď půjdu cestou, jakou se vydala Lucka Váchová, Radka Kocurová a další anebo zaplnit to, co v českém šoubyznysu chybělo a sice takovej spratek. No a vyšlo to! Už jsem se ale uklidnila, nechlastám a nebaví mě dělat skandály. Asi stárnu,“ řekla v limuzíně Hanychová.

Jenže v zápětí zase ukázala, že rebelku nezapře. Když přišla řeč na Agátino účinkování ve videoklipu slovenského rappera Rytmuse, kde hrála zlatokopku. „Tak není to úplně prostitutka. Je to role holky, jako je například Dominika Mesarošová nebo Jana Doleželová. A já si nemyslím, že by byla Dominika ku*va. Je prostě taková luxusní společnice za peníze. A netají se tím,“ víří modelka opět vody v showbyznysu.

Na její skandály už je ale prý okolí i rodina zvyklé. Máma to neřeší. Jenom, když se třeba objeví fakt nějaká ošklivá kauza, tak se mi zeptá: Máš tam hezkou fotku? A když ji odpovím, že mám, tak mi řekne: Máš? Tak vidíš! To je dobrý!“ Ani babička se nehroutí. Už jí ale raději nekupujeme žádné noviny,“ směje se čerstvá majitelka bakalářského titulu.

Studovat budu dál! Baví mě to,“ prohlašuje odhodlaně i přesto, že vlastně není přírodní brunetka. Málokdo to ví, ale jsem přebarvená blondýna,“ uzavřela.

ČTĚTE TAKÉ:

Nehoda Agáty Hanychové - Jednou zepředu, jednou zezadu!

Bartošová střídá smích s pláčem. Proč? Je nemocná!

Hanychová překvapila - Je z ní bakalářka!

Dneska vaří Hanychová: Řízky a polonazí chlapi!

Hanychová o líbačce s Aichmajerovou: Hrozně jsem se styděla!

Agáta Hanychová: Svlékla se za 23 tisíc!

Agáta Hanychová: Vášnivá líbačka s Aichmajerovou!

8. 10. 2010, 8:00

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.