Krainová se rozplakala: Víte, chtěla bych miminko... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. března 2023

Svátek slaví Emanuel, zítra Dita

Krainová se rozplakala: Víte, chtěla bych miminko...

Dvě bývalé nerozlučné kamarádky Simona Krainová a Dara Rolins se zase spřátelily. A došlo i na pláč.
Dvě bývalé nerozlučné kamarádky Simona Krainová a Dara Rolins se zase spřátelily. A došlo i na pláč.

PRAHA – Už jsou zase přítelkyně! Dvě kamarádky »až za hrob«, modelka Simona Krainová (35) a zpěvačka Dara Rolins (35), se před lety pohádaly kvůli chlapovi a přerušily veškeré styky. Dnes je všechno jinak. Holky dospěly a odpustily si.


..

„Jsem ráda, že Simča byla první, která vyslala impuls k usmíření. Trochu ji k tomu přimělo narození mé dcery Laury,“ nastínila na křtu Simonina kalendáře pro rok 2009 Dara, kterou díky černé paruce zprvu nikdo nepoznal. A hned nato řekla něco, co Simoně totálně podlomilo kolena: „Já už máma jsem a přála bych ti, abys to štěstí prožila taky,“ pronesla zpěvačka dojemně, což Krainová nevydržela a rozbrečela se jako malá holka – respektive zralá žena toužící po dítěti.

Kliknutím zvětšeteNa křtu kalendáře s názvem Simply Simona se na chvíli ukázala i těhotná Bára Basiková (45). „Simona neuvěřitelně zkrásněla, nemohla jsem se na ni vynadívat. Láska dělá divy,“ svěřila se Aha! zpěvačka, jejíž bříško »Síma« během večera obdivovala.

Hvězdná Krainová na sklonku večera rozdávala i podpisy a nechovala se úplně ukázkově. Na jednoho fanouška dokonce štěkla, ať počká, že nemá čtyři ruce.

Kliknutím zvětšeteKliknutím zvětšeteSe křtěním se nenechala zahanbit ani modelka Petra Faltýnová (30). V klubu Mecca uspořádala ve stejný den i hodinu jako Krainová velkolepý křest svých sexy fotek, které fotila s Vladimírem Štrossem ve španělské Barceloně. Na obrazovkách v klubu dokonce běžel krátký dokument o focení, jehož součástí byla i scéna, kdy Petru při focení na pláži smetla vlna, mrštila s ní o skaliska a modelce šlo pomalu o život. „Vypadalo to hrozivě, dnes už ale na to vzpomínám s úsměvem,“ řekla o zážitku z focení Petra.

Kliknutím zvětšete


Autor: (nat, lc)
Foto Aha! – Marek Pátek, Martin Hykl

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.