Suchánek a Genzer: Krachuje jim podnikání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Suchánek a Genzer: Krachuje jim podnikání!

Michal Suchánek (vlevo) a Richard Genzer si na své neúspěšné podnikání jen stěžují.
Michal Suchánek (vlevo) a Richard Genzer si na své neúspěšné podnikání jen stěžují.

PRAHA (efk) – Reklamní agentuře Bob s Tom Creative shop, kterou si před lety založili komici Michal Suchánek (42) a Richard Genzer (40), se vůbec nedaří.


„Povedlo se nám pár kšeftů, ale pak jsme zjistili, že nechceme chodit na nějaké sezení a vnucovat se nějakým firmám,“ přiznal nedávno Richard Genzer, který se nyní vrátil se Suchánkem na televizní obrazovku v nováckém pořadu Mr. GS.

„S naší agenturou je to špatný. Máme tolik práce, že na to prostě nemáme čas,“ dodává Suchánek. Problém celé agentury byl také v tom, jak její majitelé ke klientům přistupovali. „Párkrát jsme tam přišli na jednání v kraťasech a nikoliv v obleku a už jsme byli pro klienty podezřelí,“ přiznává Genzer. Jejich agentura tak v současné době v podstatě neexistuje. „Nikdo neví, že to máme, takže se nám asi nikdo neozve,“ vysvětluje začarovaný kruh Genzer.

Možná se ale brzo budou muset k reklamce vrátit. Jejich nový pořad Mr. GS na Nově je zatím přijímán velmi rozpačitě a mnozí v jeho delší životnost nevěří. „Sledovanost ani úroveň není moc vysoká, jsem zvědavý, jak jim to dlouho vydrží,“ říká jeden ze zaměstnanců Novy.


Foto Aha! – Marek Pátek

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.