Adele v konfliktu s divákem: Mlč, hlupáku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Adele v konfliktu s divákem: Mlč, hlupáku!

Adele
Adele (Profimedia.cz)

Populární britská zpěvačka Adele (36) se kromě hudební tvorby věnuje také boji za práva sexuálních menšin. A svých přátel a celé komunity LGBTQ+ se zastala také během vystoupení v Las Vegas. Když se během koncertu zcela bez souvislosti se ozval výkřik »Pride sucks!«, tedy »Hrdost je na ho*no!«, zatvářila se Adele nevěřícně, jako by špatně slyšela.

Pak ale vytočeně vybuchla! „Přišels na můj koncert, abys tohle křičel? Jsi úplně debilní?! Přestaň být, ku*va, směšný. Pokud nemáš co říct pěkného, tak mlč!“ zpražila dotyčného.

Zhroucená Adele jen 24 hodin před velkolepým koncertem show zrušila. Kvůli covidu, který postihl její tým, ho prý nestihli připravit

Video se připravuje ...

„Dostávám řadu zpráv od lidí, kteří mi děkují za to, že díky mě získali odvahu být sami sebou,“ prohlásila v minulosti hudebnice, která také svůj hit I Set Fire To The Rain označila za gay hymnu. Jiní jsou ale přesvědčení, že muž křičel »Work Sucks!« (Práce je na ho*no), protože Adele zropvna mluvilo o tom, že pátek a jí začíná pracovní týden...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.