Nesvačilová promluvila o porodu: Možná, že přijde i kouzelník | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 28. listopadu 2022

Svátek slaví René, zítra Zina

Nesvačilová promluvila o porodu: Možná, že přijde i kouzelník

Petra Nesvačilová
Petra Nesvačilová (CNC_Tonda Tran)

Herečka a režisérka Petra Nesvačilová (36) už netrpělivě odpočítává dny, kdy na světě přivítá svého prvního potomka. A o porod půjde tedy velkolepý - minimálně co do obecenstva. 

Nesvačilová rozhodně není žádný stydlínek. K něčemu tak intimnímu jako je porod pozvala celkem slušnou škálu podporovatelů. Na místě činu bude doktorka, dula, porodní asistentka i partner. „Říkala jsem si, že bude fajn, když mi budou všichni fandit a budou říkat, že jsem skvělá. Já si tak nějak naivně představuju, že to bude takový večírek. Jsem taková společenská, mám ráda oslavy, rodinné srazy, oslavu svých narozenin,“ prozradila v Show Jana Krause. No namalovala  si to hezky, tak snad vše vyjde podle představ. 

Nesvačilová v soutěži Máme rádi Česko: Kondomem vytřela zrak soupeřům

Video se připravuje ...Přečtěte si
j.p.toman
1. 10. 2022 • 08:34

Pro mě je Nesvačilová poněkud divná osoba. Je prý režisérka, tedy patrně aspoň minimálně vzdělaná, ale v Inkognitu se neskutečně ztrapňuje svými amatérskými dotazy.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.