Daniel Craig a jeho poslední bondovka: Agent s povolením šedivět? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Daniel Craig a jeho poslední bondovka: Agent s povolením šedivět?

Daniel Craig
Daniel Craig (Foto Reuters)

Byla v tom laxnost, nebo úmysl natáčecího štábu? Agent 007 sice má být na začátku nového filmu Není čas zemřít důchodcem, ale že by filmaři chtěli tento fakt podtrhnout do té míry, aby Danielu Craigovi (51) nechali na plátně prosvítat šediny?!

Fanoušci si novou ukázku na již pětadvacátou bondovku nemohou vynachválit. Jedno jim ale přece jen vadí: V průběhu necelého tříminutového traileru se Bondovi hned osmkrát změní barva vlasů, a ve scénách z Itálie jsou dokonce jasně patrné šediny na jeho hlavě! Do dubna, kdy film půjde do kin, je ještě dost času na případné opravy. Tak uvidíme, zda na plátnech spatříme historicky prvního Bonda s šedinami, nebo postprodukce vše napraví...

Šediny zakrývali parukou i barvou
Ještě nikdy v historii se na plátně neobjevil James Bond s šedivými vlasy, přestože někteří jeho představitelé šediny měli. Na place je ale maskovali, jak se jen dalo – Sean Connery (89) si na vlasy nanášel barvu a pomádu, ve filmu Nikdy neříkej nikdy (1983) už musel přistoupit na paruku.Přečtěte si
lekno
17. 12. 2019 • 22:47

A kedy uvidíme historicky prvého Bonda, ktorého už nebudú trápiť žiadne vlasy ? Potom nie je nutné riešiť šediny, parochne, príčesky či farby. Ak by nemal záujem o túto rolu Daniel Craig, ako prvého Bonda s povolením vyholenej hlavy navrhujem herca - Jason Statham. A ďalší može byť napr. Vin Diesel ..Myslím, že by neboli o nič horší Bondovia, ako tí pred nimi ..

mord
17. 12. 2019 • 11:50

Strašné žvásty bulvární spodiny

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.