Agátě přeskočilo? SMRTÍCÍ DIETA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Agátě přeskočilo? SMRTÍCÍ DIETA!

Agáta Prachařová.
Agáta Prachařová. (Foto Aha! – Roman Souček, ara)

Agáta Prachařová (32) se ani po narození svého druhého dítěte nevzdala provokativního životního stylu a asi jako každá žena se i Prachařová snaží po porodu zhubnout nabrané kilogramy. Modelka, ale na rozdíl od svých kolegyň z branže nedrží žádný jídelníček, místo vyvážené stravy celý dny raději hladoví.

Ačkoliv je každému člověku jasné, že hladověním člověk vysněnou postavu nezíská, Agáta Prachařová si svou dietu velmi pochvaluje. A v čem její dieta spočívá? Nejenže modelka celé dny hladoví, ale pije energetické drinky a kouří. „Moje dieta je, že nežeru. Jen red bully, cigára a tak. To je přece hrozně zdravý,“ napsala Prachařová ke svému příspěvku na sociální síti podle magazinu Sedmička.

Dokonce si na svůj účet na Instagramu hrdě vložila fotografii s velkou zásobou energetických nápojů s komentářem „Tak já se do ty diety teda dám.“ Pod příspěvkem se během chvilky objevilo velké množství komentářů. Místo obdivu modelka sklidila velkou dávku kritiky. Nezdravých nápojů a cigaret se modelka vzdala jen po dobu tří měsíců, kdy kojila svou dceru. „Už nekojím, takže si můžu dělat, co chci,“ brání se Prachařová. Podle svých slov modelka kouří již od šesti let a cigaretu si zapálí i bez problému doma. „Ano, kouřím doma, protože tady nejsou děti. Kouřím do krbových kamen a nebojte, krb všechen kouř pohltí. To je, jako byste kouřili do digestoře,“ obhajovala se modelka.

Na video s Agátou Prachařovou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Zyxr
26. 1. 2018 • 07:48

To si dělá legraci nevěřím tomu je to chytrá holka 😁

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.