Oscarová star Eddie Redmayne radí Patrikovi Hezuckému z Evropy 2, jak zhubnout! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Oscarová star Eddie Redmayne radí Patrikovi Hezuckému z Evropy 2, jak zhubnout!

 (Evropa 2)

Dlouho očekávaný film na motivy knížky J. K. Rowling Fantastická zvířata a kde je najít jde do kin.  A i když hlavní herci Eddie Redmayne a Katherine Waterston lítají po premiérách, našli si čas, aby poradili moderátorovi Evropy 2 Patriku Hezuckému, jak zhubnout 20 kg.


Asi málokdo čekal, že zpráva o hubnutí guru českého éteru Hezuckého pohltí i Hollywood.  Ale je to tak!  „Konečně rada odborníka. Očekáváme zázraky,“  říká Leoš, který svého dlouholetého parťáka v hubnutí podporuje.

Patrik, který má do 23. 12. zhubnout ze 130 kg na 110 kg, je plný optimismu. Jeho cestu za postavou proutku mohou fanoušci sledovat díky Ranní show a pravidelným příspěvkům na sociálních sítích rádia.


Foto:  Evropa 2

„Já bych chtěl hrozně poděkovat za skvělou radu. Nikdy mě nenapadlo, že by se dalo hubnout tímto způsobem. Určitě to vyzkouší.  A kdyby mi to náhodou nešlo, tak bych chtěl poprosit Katherine o spolupráci. Jsem přesvědčen, že by mě to naučila a že bych zhubnul.  Ještě jednou díky. Určitě se podívám na film, ať se přiučím i dalším kouzlům,“ říká dojatý Patrik.

Jsme zvědaví, jak si Patrik se svými přebytečnými kily poradí a co vše ho při jeho měsíční odtučňovací kúře ještě čeká.  

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.