Dáda září štěstím, Felix skřípe zuby!

V jejich rodině je pořádně veselo! Zatímco Felix Slováček (73) polykal svůj volební neúspěch po boku Lucie Gelemové (33), jeho manželka Dáda Patrasová (60) si zatím užívala chvilky štěstí po boku italského hřebečka Vita (47).
S Vitem se Patrasová neviděla dlouhých 19 týdnů, kdy si jenom psali a volali, protože Dáda se kvůli pracovnímu vytížení zkrátka do Itálie nedostala. Naplno ji zaměstnává muzikál Alenka v kraji zázraků, představení měla i o víkendu, ale každou volnou chvilku trávila s Vitem. Své city nijak neskrývali, dokonce se líbali na ulici.
Felix Slováček také trávil čas v příjemné společnosti. Hořký neúspěch ve volbách mu pomáhala skousnout jeho milenka Lucie Gelemová, která s ním seděla přímo na štábu Strany soukromníků, za něž kandidoval. „Lucie mi celou dobu s přípravami pomáhala, tak je samozřejmé, že jsem tam byl s ní,“ řekl Blesku. Nutno říci, že mladá kráska po boku mu příliš štěstí nepřinesla, Z deseti kandidátů v Praze 10 skončil předposlední.
Za neúspěch je prý Slováček trochu rád, má totiž prý hlavu jiných, nepolitických projektů. „A znovu na nich budu pracovat s Lucií,“ zakončil Felix tvrdohlavě.