Poledňáková (74) po ataku mrtvice: Špatné zprávy z JIP! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Poledňáková (74) po ataku mrtvice: Špatné zprávy z JIP!

Režisérka komedie S tebou mě baví svět už nikdy nic nenatočí...
Režisérka komedie S tebou mě baví svět už nikdy nic nenatočí... (Foto: ara)

Marie Poledňáková leží již 18. den na jednotce intenzivní péče a není na tom úplně dobře. Pro její fanoušky je to těžká rána. Oblíbená režisérka už totiž nikdy nic nenatočí.

„Paní režisérka už je sice stabilizovaná, ale v žádném případě to ještě není dobré,“ řekli Blesku na neurologii v Ústřední vojenské nemocnici. Sem herečku přivezli před 18 dny, kdy ji skolila mrtvice. „Bohužel, Marie opravdu už nic nenatočí. Byla příliš dlouhou dobu v bezvědomí,“ prozradil Blesku blízký přítel Poledňákové.

Režisérka podle něj cítila úbytek sil již před časem. „Když dotočila poslední film Líbáš jako ďábel, pustila se do psaní nového scénáře. Když byl ale hotov, říkala mi: Není mi moc dobře, tohle už natočit nedokážu. Necítím se na to. Ztrácím sílu. Film už nebude,“ tvrdí Mariin kamarád a dodává, že podle scénáře Poledňáková dokončila alespoň knihu.

Její neblahá předtucha se vyplnila, protože knihu dopsala těsně před tím, než ji poprvé odvážel vrtulník do nemocnice. „To Marii zkolabovalo srdíčko. Potom se z toho jela zotavit na chalupu a po dvou týdnech udeřila mrtvice. Ach jo,“ popisuje kamarád, podle něhož režisérka své poslední chvilky, kdy se ještě cítila fit, strávila tím, co nejvíce milovala. „Marie vždycky říkala, že psaní ji strašně baví, ale to filmování už tak ne,“ říká její známý.

Nad tím, kdo Poledňákovou navštíví, přísně bdí její syn Petr, který musí návštěvu nejprve schválit. Sám doufá, že se maminka zotaví natolik, aby vydala svou knihu a mohla se zúčastnit jejího křtu.Přečtěte si
ninga
2. 8. 2016 • 12:46

Že už nic nenatočí? Ale to je dobrá zpráva! Jinak jí samozřejmě přeju, ať se uzdraví ;-)

-bello-
2. 8. 2016 • 09:16

Veselohra Jak vytrhnout velrybě stoličku je lehce podbízivá, ale OK, je to sranda.S tebou mě baví svět je už podbízivý hodně a dá se to sledovat jen na přeskáčku, na nějakého Krokodýla jsem fakt neměla . Líbáš jako bůh jsem viděla kousek a stačí. Tak nevím .....

koko61
1. 8. 2016 • 23:43

Škoda, na 74 let vůbec nevypadá, velice svěží a energická paní. Hodně zdravíčka a hlavně to nevzdávat, však on ještě nějaký film bude

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.