Luděk Sobota po operaci kýly: Jsem pořád lemra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Luděk Sobota po operaci kýly: Jsem pořád lemra!

Několikrát týdně chodí na rehabilitace.
Několikrát týdně chodí na rehabilitace. (Foto Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl, David Kundrát)

Rekonvalescence Luďka Soboty (73) zdárně pokračuje! Nejde ale tak rychle, jak si herec po jarní operaci velké kýly, při které mu ve střevech našli nádor, představoval.

„Je to dlouhé, jsem pořád lemra! Rád bych už něco dělal, ale zatím se musím šetřit a dodržovat všechny rehabilitace,“ řekl deníku Aha! Sobota. „Doma už mě to nebaví. Musím odmítat pozvánky na různé akce nebo natáčení, zatím prostě juchat nemůžu. Ale jsem rád, že žiju, měl jsem obrovské štěstí,“ svěřil nám komik, kterému stále není do smíchu.

Velké nevolnosti

Sobota si na jaře několik týdnů stěžoval, že ho bolí břicho. Lékaři pak zjistili, že za to může velká kýla, která prorostla až do jeho střev. V nich pak při operaci objevili nádor. „Naštěstí se ukázalo, že není zhoubný,“ ulevil si Sobota, kterému několik týdnů po zákroku nebylo dobře a měl neustále nevolnosti. Nyní už je mu o dost lépe.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.