Kouzelník Pavel Kožíšek: Zastřelil jsem souseda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Kouzelník Pavel Kožíšek: Zastřelil jsem souseda!

Co se v mládí naučíš...
Co se v mládí naučíš... (Profimedia.cz)

Populární kouzelník Pavel Kožíšek (45) otevřel zápisky z dětství a narazil na kuriózní příběh z doby, kdy se svým dědou stříleli vzduchovkou na plechovky!

"Jednou si děda potřeboval odskočit a tak mi nakázal, že se nesmím vzduchovky ani dotknout, když tam nebude! Mně to nedalo a chtěl jsem si zkusit vzduchovku taky nabít. A co čert nechtěl, střelil jsem sousedovi do okna. Sklo se rozletělo, no poprask,“ vzpomíná Kožíšek. "Vyplašená babička běžela k sousedům, aby zjistila, co se stalo! Aby mě vytrestala, namluvila mi, že jsem souseda zastřelil a že jestli se ještě někdy vzduchovky jenom dotknu, tak že mě zavřou. Takže jsem měl na střílení s dědou zákaz. Ve školce jsem se potom prý chlubil, že jsem zastřelil souseda, takže mi rodiče museli vysvětlit, že to není pravda,“ dodal populární kouzelník s tím, že s dědou má ještě jeden drsný zážitek. "Když už jsem byl větší, koupil mi k Vánocům sadu s malým chemikem. Výsledek? Blafly mi záclony v pokojíčku a málem jsme tenkrát vyhořeli. Sežehlo mi to vlasy, takže mě maminka nechala ostříhat na ježka,“ uzavřel Kožíšek.

Autor:  lbp,kl

Přečtěte si
rezacek
25. 12. 2015 • 12:57

Ten děda musel být správný borec. Ještě mohl koouit sadu "Mladý pyrotechik". To je skoro jako "vyděržaj, pianěr".

sugarbitter
25. 12. 2015 • 12:35

Na každém šprochu pravdy troichu, ale nevěřila bych vždy bezvýhradně všemu. Zvláště když nemluví i druhá strana.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.