Miroslav Donutil (64) alias Doktor Martin. Manévry kolem jeho financí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Miroslav Donutil (64) alias Doktor Martin. Manévry kolem jeho financí!

Díky roli doktora Martina si herec přijde na slušné peníze. Pro Miroslava Donutila je ale natáčení Doktora Martina utrpením, protože musí mít na sobě neustále oblek. „Ten doktor se v obleku pohybuje stále, ať je venku pětatřicet stupňů, nebo minus patnáct. Ta postava je tím charakteristická a on byl zvyklý se takto pohybovat v Praze, když byl vrcholovým chirurgem, a ten zvyk mu zůstal i na vesnici.,“ řekl Donutil.
Díky roli doktora Martina si herec přijde na slušné peníze. Pro Miroslava Donutila je ale natáčení Doktora Martina utrpením, protože musí mít na sobě neustále oblek. „Ten doktor se v obleku pohybuje stále, ať je venku pětatřicet stupňů, nebo minus patnáct. Ta postava je tím charakteristická a on byl zvyklý se takto pohybovat v Praze, když byl vrcholovým chirurgem, a ten zvyk mu zůstal i na vesnici.,“ řekl Donutil.  (Foto: ČT)

Zlatým dolem je pro Miroslava Donutila (64) seriál Doktor Martin, jehož první řada včera večer skončila. Díky první sérii si vydělal podle informací Aha! cca 1,4 milionu korun. A za pokračování, které právě točí, si přijde na víc.

„Mirek si řekl o větší honorář, protože vidí, že ten seriál má úspěch! Přidali mu prý tři tisíce za jeden natáčecí den, takže oproti první řadě, kde měl dostávat 14 tisíc za den, teď bere údajně 17 tisíc,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze štábu, který momentálně na pokračování oblíbeného seriálu pracuje v Beskydech.
Za 100 natáčecích dnů první řady dostal Donutil podle našich propočtů cca 1,4 milionu korun, za druhou sérii dostane cca 1,7 milionu. O takových penězích si jiní čeští herci mohou nechat jen zdát. „Mirek si to zaslouží, maká na seriálu celý rok a dává do něj všechno,“ dodal zdroj ze štábu.


„Na otázky ohledně mých smluvních podmínek odmítám jakkoliv reagovat,“ vzkázal nám Donutil z hor, o kterých naopak mluví velmi rád. „Beskydy považuju za jedny z nejkrásnějších hor vůbec a skutečně – kam se podíváte, tak je to nádherné a je jedno, jestli je jaro, léto, podzim nebo zima. Já mám tu výhodu, že tam jezdím už asi sedmnáct let a že tam spoustu lidí znám, mám tam kamarády. A o to lehčí byla moje osobní aklimatizace oproti té doktora Elingera,“ prohlásil jeden z nejpopulárnějších českých herců.

Jana Štěpánková hraje v seriálu Donutilovu tetu.

Přečtěte si
ararat
12. 12. 2015 • 16:21

Skončím tož ahoj a už se nevracej

mixalca
12. 12. 2015 • 11:07

ararat

ararat
12. 12. 2015 • 10:48

Markéto,ale ty jsi hééérečka,ale jenom tady na AHA..máš tady několik rolí,jsi tady i za chlapa,bohudíky že se nemusíme na tebe koukat a nejde z naších daní na horonáře Kdo chce dřít dře a kdo chce vydělávat tak vydělává,bohužel tyto mentálně nechápeš a už myslím,že to ani nezvládneš pochopit ani teď už jsi stará bréca gerontky

mixalca
12. 12. 2015 • 10:33

Moc se těším na další díly .

wanaxa
12. 12. 2015 • 10:28

No tak vidíš, ty nechceš (nebo spíš nemůžeš) a oni chtějí a jsou. A můžou, protože mají talent. I když uznávám, tohodle herce je už dost. Asi si za ty prachy českou Tv koupil a bydlí tam.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.