Italský milenec Bartošové (†48) Martucci: Pronásleduje ho matka exmilenky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Italský milenec Bartošové (†48) Martucci: Pronásleduje ho matka exmilenky!

Martucci pozval exmilenku s matkou na dovolenou do Itálie.
Martucci pozval exmilenku s matkou na dovolenou do Itálie. (Foto Aha!: David Kundrát, archiv D. Martucciho, ara)

Peklo na zemi! To prý v posledních měsících zažil Domenico Martucci (38). Matka jeho české exmilenky, se kterou žil po rozchodu s Ivetou Bartošovou (†48), ho prý denně bombardovala urážkami a veřejně jej pomlouvala. Ital je z toho zoufalý!

Za rozchod se ženou z Brna, kterou nechtěl italský hrabě jmenovat, přišla pomsta. „Její maminka se do toho pletla a napsala veřejně na facebook, že mám s její dcerou dluhy! Ty ovšem neexistují,“ řekl deníku Aha! Domenico. „Radši jsem na to nereagoval, ale ona mě začala dennodenně veřejně urážet na sociální síti. To je už stalking,“ postěžoval si Martucci, který kvůli stupňujícím se útokům musel zrušit i svůj profil na facebooku, protože už nevěděl, jak dál.

Expartnerce přitom koupil auto, i s potenciální tchyní ji pozval na dovolenou do Itálie, a o obě se prý staral jako o princezny. „Další dva měsíce jsem pozval na dovolenou na zámek i její sestru s celou rodinu. Matka ale všechno veřejně popírala,“ dodal italský hrabě.

Co je to stalking?
Jde o nevhodné chování, které se projevuje opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty, dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných nebo přátel.Autor:  zej

Přečtěte si
ajisa2
6. 7. 2015 • 21:57

alla to tam musí být jména , když ji zná ?

ajisa2
6. 7. 2015 • 21:03

To se mu asi líbit nebude ...

alla
6. 7. 2015 • 16:47

darnova, A jak přesně víte o koho se jedná, když tam žádná jména nejsou. A obličeje jsou zamalované na fialovo? Ale, nejsou první koho osočoval. Ivetu Bartošovou taky pomlouval, a ty další ženy, myslím, že byly dvě. není on náhodou tak trochu velký lhář??

darnova
6. 7. 2015 • 16:29

Udělal oběma pěknou reklamu. Primářovi se nebude líbit, že jeho zdravotní sestra (blondýna vlevo) je vláčena bulvárem. To nepoznala za tři roky co je italský hrabě zač?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.