Andrea Kalivodová po porodu: 20 kilo dole a prsa ze šestek na čtyřky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Andrea Kalivodová po porodu: 20 kilo dole a prsa ze šestek na čtyřky!

Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová (Foto Aha! – Roman Souček, Pavel Machan)

Hubne před očima! Operní diva Andrea Kalivodová (37) porodila svému manželovi Radkovi Tögelovi syna Adriana teprve koncem října, ale už teď se vejde do svých divadelních kostýmů. Jak to dělá?

„Mám dietní plán, ale jde o pozvolné hubnutí, protože pořád ještě kojím,“ řekla Andrea webu super.cz. Těhotenství dává ženské postavě vždy zabrat, ale operní pěvkyně byla těchto nepříjemných starostí ušetřena.

„Už mám dole takových osmnáct, možná i dvacet kilo, což je skvělé,“ pochvaluje si Kalivodová svůj váhový úbytek a má se z čeho radovat, protože zbavit se poporodních kil navíc, bývá pro některé ženy opravdu problém, podle webu super.cz se jí dokonce opět zmenšila prsa z velikosti šest na její obvyklou velikost čtyři. Operní pěvkyně tvrdí, že mimo dietního plánu jí s hubnutím pomáhá i pomalý návrat k práci, právě zkouší operu Boris Godunov a v dubnu opět nastoupí do její oblíbené role Carmen.Přečtěte si
peecek
24. 3. 2015 • 18:40

Prsa ze šestek na čtyřky, ale musí dávat pozor, když má v talíři horkou polívku.z

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.