Hokejista Jaromír Jágr (37): Vetřelec na Roland Garros | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 24. května 2025

Svátek slaví Jana, zítra Viola

Hokejista Jaromír Jágr (37): Vetřelec na Roland Garros

Tady je důkaz: Jaromír Jágr v akci přímo na Roland Garros! Všimněte si, že Štěpánkovy plandavé šortky se na Jágrových obřích stehnech mění v »elasťáky« a i bundu by potřeboval větší. A ty boty? Může být rád, že ho z kurtu n
Tady je důkaz: Jaromír Jágr v akci přímo na Roland Garros! Všimněte si, že Štěpánkovy plandavé šortky se na Jágrových obřích stehnech mění v »elasťáky« a i bundu by potřeboval větší. A ty boty? Může být rád, že ho z kurtu n (pro Aha! – Jiří Vojzola, Koláž Aha! – Stanislav Starý)

PAŘÍŽ – Proměnil mečbol, dorazil vzdorovitého Francouze Montkourta a z kapsy vylovil míček, co mu tam zůstal. Kam s ním? Radek Štěpánek (30) neváhal ani chviličku a hodil ho do hlediště přímo do rukou svého kamaráda Jaromíra Jágra (37)!


PAŘÍŽ – Proměnil mečbol, dorazil vzdorovitého Francouze Montkourta a z kapsy vylovil míček, co mu tam zůstal. Kam s ním? Radek Štěpánek (30) neváhal ani chviličku a hodil ho do hlediště přímo do rukou svého kamaráda Jaromíra Jágra (37)! No a hokejista, když už držel balon v ruce, hned dostal nápad: „Tak si zahrajeme, ne?!“ O nějakých patnáct minut později už opravdu mydlili proti sobě a jedině deník Aha! byl u toho!

Tisíce tenistů trénují celý život a přitom si na posvátné antuce v pařížském areálu Rolanda Garrose nikdy nezahrají. Kdo si nestojí dost dobře na žebříčku, má smůlu a French Open se ho netýká. A že letos mlsně koukají zpoza plotů i takoví borci jako Hrbatý, Caňas anebo Lapentti!

Kliknutím zvětšeteKliknutím zvětšeteJenže Jágr si díky kamarádství s českou jedničkou v klidu obsadí tréninkový kurt číslo 12 a hraje! Navíc v maratonkách, v nichž by jej v Česku kterýkoli správce z antuky nesmlouvavě vypráskal!

Od Štěpánka si vypůjčil nejen jeho »hranatou« raketu, ale i kraťasy, triko a bundu. Takřka na něm praskaly, protože Štěpánek je přece jenom jiná váhová kategorie. „Už jsme jednou trénovali a neměl už čisté věci. Tak si něco půjčil,“ objasnil Petr Pála, který po čtvrthodině vystřídal unaveného Štěpánka a Jágra cepoval ještě víc než hodinu! „Jarda je v tvrdém tréninku na Prostějov. Přijede ve formě,“ mne si ruce Miroslav Černošek, majitel prostějovského TK Plus a pořadatel UniCredit Czech Open.

Trenér Pála: Jardo, peršinky jsou špatně!

Kliknutím zvětšetePAŘÍŽ/PRAHA (as) – Zapózovali spolu u sítě. „Hlavně napiš, že já jsem tenisovej trenér a on hráč,“ chechtal se Jágr. Kdepak, byl to Petr Pála (33), kdo ještě před chvílí dával hokejistovi už druhou pařížskou lekci tenisu. Coby někdejší desátý deblista světa, úřadující kapitán ženského fedcupového týmu a Štěpánkův tréninkový pomocník, měl na rady právo. „Byla sranda, pár věcí jsem mu řekl. Uvidíme, jestli to něčemu pomůže,“ pousmál se Pála.

A jak tedy hodnotí Jágrovo tenisové umění?
> Hra:

Jarda má tenis strašně rád, snaží se, nic neodflákne. Ale potřeboval by hrát víc, to je jasný.
> Forhend:
Na něm jsme pracovali nejvíc, potřeboval upravit techniku. Za tejden to zase může být úplně jinak...
> Bekhend:
Hodně slušný, rozhodně jeho nejsilnější úder. Překvapil mě. Jistý, zbytečně nekazí.
> Podání:
Slyšel jsem už to jeho krédo: »První servis peršink, druhý brambora«. To je ale špatně... Já mu pokaždý radím: „Nedávej takový rány, spíš hleď na procento úspěšnosti.“ Zlepšuje se, už dává víc servisů do kurtu.
> Kondice:
Fyzičku samozřejmě má, ale mě neutahal... (smích) S jeho postavou hrát tenis určitě jednoduché není.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry