Slavný kouč Slavie Jarolím - Parkuje jako nula!

PRAHA – Trošku úcty, trošku úcty... Fotbalová Slavia velikášsky vytrubuje do světa, že chce trenérovi Jarolímovi stavět sochu. Jenže je to navrch huj a vespod fuj, jak říkávaly babičky. Zatím mu není schopna zajistit ani důstojné parkovací místo v Edenu!
Trošku úcty, trošku úcty... Fotbalová Slavia velikášsky vytrubuje do světa, že chce trenérovi Jarolímovi stavět sochu. Jenže je to navrch huj a vespod fuj, jak říkávaly babičky. Zatím mu není schopna zajistit ani důstojné parkovací místo v Edenu!
Kouč Arsenalu Wenger má svůj flek na Emirates Stadium v Londýně. Každému by upadlo kolo, kdyby se tam opovážil strčit svoji káru. Manažer Manchesteru United sir Alex Ferguson? To samé! V chrámu Old Trafford má místo, na které nikdo ani špičkou boty nepáchne. A Jarolím? Musí svůj chevrolet zavézt do tmavého kouta pod tribunou! Jako bezvýznamná nula zajíždí mezi tréninkové brány a pod potrubí ventilace... „Parkování jako Ferguson? No asi bych to měl taky mít,“ culí se Karel Jarolím.
Dvakrát za sebou přivedl »věčně druhou« Slavii k titulu. Dočká se někdy cedulky s nápisem: „Tady je Karlovo!“ na čestném místě pěkně před stadionem?