Tereza Huříková: Playboy? Teď ne! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 23. července 2025

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Tereza Huříková: Playboy? Teď ne!

Tereza Huříková
Tereza Huříková (Aha! – Josef Mašek)

PRAHA – Je krásná, příjemná a chytrá. Navíc talentovaná. To je až nebezpečná kombinace. Česká reprezentantka TEREZA HUŘÍKOVÁ (21), jejíž doménou jsou především horská kola, má být opravdu na co pyšná. Přesto všechno zůstává skromná. A do modelingu, v němž by se bezesporu uplatnila, se netlačí. I když si ho už párkrát vyzkoušela. Nutno říct, že jí to náramně seklo.

Česká cyklistka o focení odvážných fotek neuvažuje. Zatím...

„Nemám s tím problém, ale fyzicky mě to zmáhá, jako bych jela pětihodinový trénink. Zrovna nedávno jsem fotila pro Xman a o den později pro Craft. Musím říct, že jsem si víc užívala focení v ženských šatech. Možná chci veřejnosti ukázat, že nejsem jen zablácená cyklistka v dresu a helmě,“ přiznává mladá závodnice. „Stejné pocity měla i GunnRita (Dahleová-Flesjåová, norská cyklistka a několikanásobná mistryně světa v cross country, olympijská vítězka), když fotila o hodně odvážnější fotky. Dokáže prodat svou ženskost,“ poukazuje na fakt, že nejsou jen závodnice, ale i ženy. A to velice půvabné.

Sama Tereza ovšem o pikantnějších fotkách nepřemýšlí. Pro Playboy by nepózovala. „Nešla bych do toho. Zatím...“ nechává si otevřená vrátka pro časy budoucí. „Později třeba bude odpověď jiná. Teď říkám ne. Nemám k tomu důvod. Navíc, já se cítím líp na kole, je to přirozenější než vrstva makeupu na obličeji,“ usmívá se.

Se svou vizáží nemůže mít o nápadníky nouzi, kolegové z týmu ČSMTB ji však neobletují. „Mám přítele a ten to hlídá,“ rozesměje se. „Ba ne, až tak to není. Musím říct, že jsem nadšená z toho, jakou máme v týmu partu. Kluci jsou jako moji bráchové.“ Dostává dopisy i maily od fanoušků, jejich nabídky k sňatku však odmítá.

Když usedá na kolo, je stále pohlednou dívkou. Ale na vizáž až tolik nedá. „Spíš si hledím, aby mi nic nepřekáželo. Aby mi všude nevlály vlasy a nic mě nikde nedřelo,“ vypočítává, co je pro ni důležité. Trošku nervózně svírá ruce, jakoby chtěla schovat ulomený nehet. Jeden jediný vybočuje z řady pečlivě upravených. „Když se člověk často hrabe v kole, čistí ho, tak nehty vysychají a není to úplně to pravý ořechový. Ale snažím se i o tohle dbát,“ říká skoro omluvně. Tohle se dá lehce odpustit. Zvlášť, když na tváři vykouzlí úsměv. Stejně se tváří i v momentě, když vypráví o svém novém kolu. Třebaže jí jeho designe tak trochu vyrazil dech.

„Všimla jsem si u Dlouhána (Jan Přistoupil, mechanik ČSMTB týmu), že mi rozebírá moje černé kolo. A najednou bylo bleděmodrobílý s růžovejma puntíkama. Tak jsem se ptala, čí je ta Šmoulinka.“ Dozvídá se, že její. „Musím si zvyknout na designe, který je hodně holčičí. Ale co, aspoň si budu připadat na tom kole pořád žensky, i v blátě. Vím, že důležitější než vizáž je kvalita. A ta u Superioru je. Růžové tečky mě neodradí od dobrého pocitu z jízdy,“ loučí se Tereza Huříková. Je čas sednout na kolo a šlápnout do pedálů. Peking se blíží a byla by škoda, aby tam tahle usměvavá kráska chyběla...


Více fotografií v dnešním (6.4.2008) tištěném Aha!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry