Sezóna kempování je tu: Kde koupit levný stan? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Sezóna kempování je tu: Kde koupit levný stan?

Stany - rodinné, jednomístné i plážové
Stany - rodinné, jednomístné i plážové (Sportnanetu.cz)

Stanování je oblíbenou činností letních měsíců. Ať už potřebujete přenocovat v přírodě o víkendových toulkách nebo se chystáte strávit rodinnou dovolenou v kempu, v e-shopu Sportnanetu.cz pro Vás mají ten správný stan. Právě teď k němu navíc získáte karimatku jako dárek.

Stanování je neodmyslitelně spjato s letní turistikou a dovolenými v kempu. Abyste si tuto oblíbenou činnost náležitě užili, je nutné pořidit si kvalitní a spolehlivý stan.

Na trhu jsou dnes dostupné nejen lehké malé stany určené pro pěší turisty, ale také komfortní rodinné stany pro 4 a více osob, které se vyznačují dostatkem prostoru, bytelnou konstrukcí, ale zároveň jednoduchou montáží.

Výběr všech typů stanů od osvědčených výrobců najdete na e-shopu Sportnanetu.cz, u kterého nyní navíc získáte ke každému stanu karimatku jako dárek.

 

Plážové stany - ideální na dovolenou i do dětského pokojíčku

 

Náš TIP: Stany KING CAMP

Stany značky KING CAMP nabízí skvělý poměr kvality a ceny. Uspokojí nejen rekreační turisty, kteří chtějí tu a tam přenocovat v přírodě, ale také náročné uživatele, kteří hledají stan na dovolenou se svou rodinou. Z nabídky stanů této značky si vebere skutečně každý.

Stan dnes postavíte za chvilinku - moderní ukotvení i konstrukce umožňují mít stan postavený téměř ihned ;-)

KOMPLETNÍ NABÍDKU ZVÝHODNĚNÝCH STANŮ NAVÍC S KARIMATKOU ZDARMA NAJDETE ZDE

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.