Zbavte se tuků a zatočte s celulitidou navždy! Lymfodrenážní přístroj je tu pro Vás.. | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Zbavte se tuků a zatočte s celulitidou navždy! Lymfodrenážní přístroj je tu pro Vás..

Lymfodrenážní přístroj Q-1000 si můžete užít v pohodlí domova.
Lymfodrenážní přístroj Q-1000 si můžete užít v pohodlí domova. (sportnanetu.cz)

Konečně komplexní přístroj pro zdraví a formování postavy. Lymfodrenáže likvidují tuk, podporují krevní oběh, napomáhají k celkové detoxikaci organismu, zlepšení metabolismu, zlepšení fyzické kondice a nabízí určitou prevenci proti nádorovým onemocněním. Pořiďte si lymfodrenážní stroj domů. Pořídíte ho na e-shopu www.SPORTNANETU.cz z neuvěřitelných 10 990korun!

 

Kompletní detoxikace organismu, léčba celé řady nemocí. Vše pomůže léčit jedinečný přístroj pro domácí lymfatické masáže s názvem Lymfodrenáž Q-1000 PLUS.

Stop únavě, nespavosti i celulitidě. Lymfodrenáž podpoří krevní oběh a lymfatický systém v oslabených či namáhaných částech rukou a nohou. Je skvělou prevencí proti tvorbě sraženin krve, zvětšených žil. Vyléčí křeče, bolesti nohou v těhotenství, zlepší artritidu, vyrovnává tlak. Navíc zajišťuje pružnou kůži. A co je pro většinu žen důležité, zlikviduje tuk.


Lymfatické masáže
podporují oběh krve a lymfatického systému. Opakovaným působením na svalové tkáně stupňovaným nafukováním a smršťováním masážních polštářů ve 4 krocích, léčí otoky a bolesti.

Technicky profesionálně zpracovaný přístroj Lymfodrenáž Q-1000 PLUS z vašeho pokoje snadno vytvoří léčebnou kliniku. Díky návodu a velmi snadnému intuitivnímu ovládání, zvládne používání tohoto přístroje opravdu každý. Udělejte si i Vy doma profesionální lymfatickou masáž.

Lymfodrenáž pomocí profesionálního přístroje Q-1000 je vhodná jako prostředek pro detoxikaci organismu, zlepšení imunity a prevencí proti vráskám nyní pořídíte za skvělou cenu 10.990 korun. Investice do vaší krásy a zdraví se vám vyplatí.


Trápí vás celulitida? Chcete zlepšit svůj krevní oběh? Potřebujete se rychleji zotavit ze zlomeniny nějaké končetiny? Pak je pro vás lymfodrenáž to pravé. Pokud ale nemáte čas docházet do rehabilitačních center či kosmetických salonů a nechce se vám platit desetitisíce za opakované kůry, máme pro vás řešení. Přístroj Q-1000 je investicí, která se Vám bohatě vrátí.

 

Špičkový lymfodernážní přístroj nakupujte ZDE.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.