Hororová zpověď ženy týrané partnerem: Chtěl mě vykuchat ve vaně | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. května 2023

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Hororová zpověď ženy týrané partnerem: Chtěl mě vykuchat ve vaně

Milanovi B. hrozí až  12 let v base.
Milanovi B. hrozí až 12 let v base. (Foto Aha! – Karel Janeček)

Ve ztichlé soudní síni Krajského soudu v Ostravě včera Veronika (31) detailně popisovala, jak ji brutálně týral její někdejší partner Milan B. (45). Útoky, a to i ty sexuální, trpěla tři roky. Za vším byla podle ní mužova žárlivost.

„Sprostě mi nadával, vyhrožoval. Hodil mě do vany, že mě v ní vykuchá. Dával mi facky, kopal mě, bil i kabelem, tyčí, co bylo po ruce. Hrozil mi se zbraní smrtí,“ vypověděla žena, jejíž vztah s Milanem B. provázelo každodenní braní pervitinu. Rovněž tvrdila, že ji nutil k nedobrovolnému zvrácenému sexu. Přítele se prý bála opustit proto, že u něj měla dobré finanční zázemí. Podle ní bohatl na prodeji pervitinu, který vařil ve sklepě domu svých rodičů. Tam oba žili i s dětmi, které byly svědky útoků. „Vše si vymyslela proto, že jsem zrušil plánovanou svatbu,“ odmítl vinu obžalovaný, jehož výpověď zazněla prostřednictvím videokonference. Hrozí mu 12 let.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.