Útočil Afričan z německého kriminálu? Znásilnil dívku (16) v poli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 7. prosince 2023

Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava

Útočil Afričan z německého kriminálu? Znásilnil dívku (16) v poli!

Dívka byla údajně znásilněna v tomto poli.
Dívka byla údajně znásilněna v tomto poli. (Foto Aha! - Michal Israel Volf)

Dívka (16) byla znásilněna v poli u Terezína. Pachatelem je údajně Afričan, kterého v úterý ráno propustili v Drážďanech z výkonu trestu a vyhostili z Německa.

„Mohu pouze potvrdit, že se policie zabývá násilným trestným činem, který se stal v úterý. Osoba bude v brzké době obviněna,“ sdělila policejní mluvčí Petra Trypesová. Policie ještě ten den násilníka zadržela. Podle Litoměřického deníku je násilníkem Afričan, kterého v úterý ráno propustili v Drážďanech z výkonu trestu a vyhostili z Německa. Po pěti hodinách se objevil v Lukavci, který leží na železničním koridoru z Drážďan do Prahy.

Vyhazují tam pasažéry

„Oni nám tady vysazují tyhle lidi z vlaku, když nemají jízdenku. Takhle se tu objevil třeba uprchlý vězeň z Valdic. Už jsme si několikrát stěžovali na dráze, ale bez výsledku,“ stěžuje si místní žena. Policie to odmítá jakkoliv komentovat.

Přečtěte si
ivoadler
20. 6. 2019 • 14:14

V Německu bylo imigranty zavražděno 520 lidí, 1313 znásilněno, násilí na policajtech vzrostlo o 40 %. Nefňukejte, však se taky dočkáme. Statistiku jsem nestihl celou, navíc registruje jen nahlášené případy, skutečný počet bude vyšší. Jsem přející, a proto to Němcům nezávidím.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.