Zamkla chlapa (37) na WC | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 31. března 2023

Svátek slaví Kvido, zítra Hugo

Zamkla chlapa (37) na WC

Veřejné toalety v Rooseveltově ulici v samotném centru Brna.
Veřejné toalety v Rooseveltově ulici v samotném centru Brna. (Foto Aha! – Jiří Nováček)

 Život se s lidmi nemazlí a někdy bývá zničehonic i děsivý. Muž (37) hledal na veřejných toaletách v centru Brna úlevu, tu však vystřídala během pouhých pár desítek vteřin čirá hrůza. Zůstal uvězněn v podzemí.

Vládkyně proslulých veřejných pisoárů v Rooseveltově ulici totiž v úterý přesně na vteřinu v 18.00 zamkla své království a odkráčela i s pytlíkem drobných vydělaných na diškereci domů. A chlapa ponechala svému osudu. „Doběhl jsem na poslední chvíli. Když jsem z kabinky za moment vylezl, bylo už zamčeno,“ popisoval náhlou prekérní situaci muž.Ve tmě a zápachu

Uvnitř omšelých a nevonících toalet vyhlášených tím, že se v nich scházejí po léta prostituti, není žádná cedulka s číslem, na které se v nouzi dovolat. Platná jsou pouze čísla na muže nabízející placený sex. A protože se toalety nacházejí v podzemí, signál není vždy ideální. Hulákání nepomohlo. Nešťastný vězeň z pisoárů s vyhlídkou na dvanáctihodinovou noc uprostřed zápachu se naštěstí po chvíli dovolal brněnským strážníkům. „Hlídce se podařilo doma sehnat paní toaletářku. Přijela a odemkla,“ popsal mužovo vysvobození strážník Pavel Šoba. „Vzájemnou úlevu bylo možno cítit z obou stran, muž strávil uvězněný na toaletách celou hodinu,“ dodal.

Víte, že...
...toalety v brněnské Rooseveltově ulici jsou jedny z těch, kde se od minulého roku nevybírají peníze? I proto ostražitost obsluhy klesla na minimum.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.