Pes Romana Abramoviče je v dobré společnosti: Venčí ho parta miliardářů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. prosince 2023

Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš

Pes Romana Abramoviče je v dobré společnosti: Venčí ho parta miliardářů!

Pes Velšský corgi a s ním Roman Abramovič (48), David Davidovič (52), Alexej Poležajev (37), Eugene Švidler (52), Alexander Jaroslavskij (55)
Pes Velšský corgi a s ním Roman Abramovič (48), David Davidovič (52), Alexej Poležajev (37), Eugene Švidler (52), Alexander Jaroslavskij (55) (Foto: Profimedia.cz)

Ruský miliardář Roman Abramovič (48), jehož majetek činí přes 208 miliard korun, většinou tráví dovolené na soukromých ostrovech a v luxusních sídlech. Tentokrát ale zamířil do Skotska a místní se nestačili divit!

U břehů ostrova Arran zaparkoval 13. nejbohatší Rus a majitel fotbalového klubu Chelsea svou obří jachtu za 1,5 miliardy korun, která se ještě nedávno honosila označením »největší jachta světa«. A jak to vypadá, když takový pracháč vyrazí na dovolenou? Personál a ochranka jedou s ním! Abramovič se rozhodl strávit svůj volný čas aktivně – když nebrázdí silnice na kole, podniká procházky se svým psem. A do venčení nakonec zapojil i své přátele. Skupinka mužů v mikinách a botaskách sice na první pohled vypadá jako partička kamarádů na vycházce, ve skutečnosti se tu ale prochází parta miliardářů, kteří mají pořádně tučná konta! Mezi nimi nechybí například syn omského guvernéra či jeden z nejbohatších Ukrajinců!Autor:  vk

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.