Jak na horko? Koumákům stačil igelit…Vyrobili si bazén v paneláku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Jak na horko? Koumákům stačil igelit…Vyrobili si bazén v paneláku!

Fotografie
Fotografie (internal)

Některým nápadům se prostě nechce věřit. A tohle je jeden z nich! Partička Rusů se chtěla v horkém létě zchladit, jenže na koupaliště se jí nechtělo. Problém proto hoši vyřešili svérázně: Vyrobili si bazén přímo v obýváku! Co na tom, že bydlí v paneláku, že?!

Žádné vyklízení místnosti se ale nekonalo. Pánové zakryli igelitem i křesla a gauče, místo podél zdi »chytře« oblepili lepicí páskou a začali napouštět vodu.

Jak se hloubka i jejich úsměvy zvětšovaly, stačilo jediné – odhodit svršky a dopřát si koupel přímo na koberci, hodit pár temp vedle radiátoru, válet sudy za křeslem, nebo se potápět podél skříní…

Místo slunce zářil na mladíky obří křišťálový lustr, který jen dokreslil bizarnost celé akce. Soudě podle úsměvů a drsňáckých póz to ale muselo být velké!Těžko říct, co by dělali, kdyby se igelit propíchl a koupačka se přesunula k sousedům pod nimi, avšak takovými drobnostmi se ruští jinoši zřejmě nezabývali. Jedno je ale jisté, za sousedy by je mohl chtít jedině ještě větší blázen než jsou oni!

Mezi čtyřmi zdmi tato veselice nezůstala, povedená partička všechno pečlivě zdokumentovala a okamžitě vystavila na sociální síť. V galerii se proto můžete podívat, co znamená v Rusku »být za vodou«.

Přečtěte si
prroud
2. 8. 2014 • 20:47

To mohlo bejt docela zajimavy))),nejspis ponornym cerpadlem z okna))))))

prroud
2. 8. 2014 • 15:30

Obyvak to neni,ale stejne,jak to dokazali,odvaha a lehkomyslnost jim nechybi.S tou lepici paskou ovsem pochybuju,dlouho by nevydrzela,myslim ze to meli vykoumany ,pripraveny a udelany na mnohem profesionalnejsi urovni.Zkratka vedeli co delaj.I presto bych si to v panelaku rozhodne nedovolil))

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.