Chantal Poullain 11 let od rozvodu s Polívkou: Má zálusk na Francouze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Chantal Poullain 11 let od rozvodu s Polívkou: Má zálusk na Francouze!

Chantal Poulain
Chantal Poulain (Foto pro Aha! – Kalendář Proměny 2013, P. Kurečka a M. Škarpa, P. Hrubý)

Je úspěšná a vypadá pořád báječně. Přesto herečka Chantal Poullain (57) nemůže natrefit na toho pravého. Ani jedenáct let od rozvodu s Bolkem Polívkou (64) nenašla nikoho, s kým by chtěla strávit zbytek života.

Své srdce dělí herečka mezi práci a syna Vladimíra (20). „Za vše člověk platí určitou daň. Já dávám přednost věcem, kvůli kterým nemám čas na zábavu a hledání nějakého vztahu,“ přiznala Chantal. Polívka nasadil vysokou laťku. I když prožila několik vztahů,  nikdo jí nebyl dost dobrý.


Ztroskotal jí tak sen o velké rodině a sedmi dětech. Ale moc si ještě přeje potkat velkou lásku. „To víte že bych něco podobného chtěla znovu prožívat. Musím milovat. Potřebuji silného partnera, kterého budu moci rozmazlovat, ale zároveň se o něj budu moci opřít,“ svěřila se herečka v rozhovoru pro Glanc.
Lov v českých vodách už asi vzdala, teď chce Francouze. „Toužím po partnerovi, se kterým bych mohla mluvit v rodném jazyce, “ naznačila možnost stěhování.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.