Kikinčuk alias Plánička ze Slunce, seno: Naletěl, ale nakonec slušně vydělal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 7. srpna 2022

Svátek slaví Lada, zítra Soběslav

Kikinčuk alias Plánička ze Slunce, seno: Naletěl, ale nakonec slušně vydělal!

Pavel Kikinčuk si ulétl na ruletě.
Pavel Kikinčuk si ulétl na ruletě. (Foto: Aha! - Petr Novotný)

Pavel Kikinčuk (54) známý jako Šimon Plánička ze Slunce, seno, jahody, zůstal u komediálních rolí do dnes. Jednou z posledních je Ludva v seriálu Okresní přebor. V čem si je se svou rolí podobný, chová stejnou lásku k automatům a hazardu?

Přiznává, že stejně jako Ludva je spořící typ, dále pak ale něco, co tak k chlubení není. Jeho seriálová role je totiž závislá na automatech, ale jak říká: „Automaty mi fakt nic neříkají a vůbec nechápu, jak na ně někdo může naletět.“. I Pavel ale poodhalil, že ne jednou byl návštěvníkem kasina. Nikdy však nehrál automaty, ale ruletu. A jak se mu dařilo?

Při pozvání dostal pár žetonu ke hře, jak sám popisuje a vzápětí dodává: „V jednu chvíli jsem pochopil, že to dokáže člověka sakra chytnout. Celý jsem se třásl vzrušením a najednou jsem měl deset tisíc.“ Jenže vítězství bylo slosováním lístku a peněžitou odměnu obdržet nemohl. Přesto nad celou situací vyzrál. Žetony vsadil na všechna čísla rulety a domu odcházel o pár tisíc bohatší. Třeba uznat, myslí mu to víc, než Ludvovi!

Autor:  moc,Linda Nguyenová

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.