Prachařova Agáta vypadala na Talentu poněkud urousaně! Tohle že je sexy dračice? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 11. srpna 2022

Svátek slaví Zuzana, zítra Klára

Prachařova Agáta vypadala na Talentu poněkud urousaně! Tohle že je sexy dračice?

Agáta s tchyní Danou Batulkovou přijely podpořit Jakuba Prachaře.
Agáta s tchyní Danou Batulkovou přijely podpořit Jakuba Prachaře. (Aha! - Martin Hurda)

Modelka Agáta (28) společně s tchyní Danou Batulkovou (55) vyrazily do Bratislavy na finále Talentu podpořit Jakuba Prachaře (30). Nutno říct, že jindy perfektně upravená rebelka vypadala spíš na to, že si odskočila z večírku na téma květinové děti…

Zatímco Jakub poskakoval po pódiu ve skvěle padnoucím obleku, jak mu to ostatně regule soutěže předpisují a jeho matka zvolila rafinovaný černý top, Agáty jako by si zapomněla umýt vlasy, a tak všechno maskovala čelenkou, jakou nosily dívky ve slavném muzikálu Vlasy. K dokonalému hippie vzezření už chyběly jen „zvony“ s květinovým vzorem.

Agáta však dobře ví, že na fotografiích musí vypadat dobře. Když se tak fotografové o přestávce přiblížili, musela čelenka i kabátek dolů, rukama si rychle upravila urousané vlasy a vytasila zářivě bílý úsměv, byť lehce poznamenaný mizícím oparem. Ještě že si umí tak rychle poradit…Autor:  ph

Přečtěte si
kodlofon
10. 12. 2013 • 09:30

Takovy slataniny zalozene na ridke stolici se nedaji cist.Proc autor neprida svou fotku k clanku aby jsme se meli cemu zasmat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.