Když se hvězda zapomene: Zdena Hadrbolcová v restauraci v natáčkách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Když se hvězda zapomene: Zdena Hadrbolcová v restauraci v natáčkách!

Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová (TV Nova)

Povinností máte nad hlavu, ale čas žádný. Pak stačí málo a zapomenete na něco důležitého. Třeba si sundat z hlavy natáčky. Vyprávět by o tom mohla třeba herečka Zdena Hadrbolcová (76)…

Té se podobná taškařice stala, ale naštěstí jen v novém seriálu PanMáma. V tom hraje Hadrbolcová důvěrnici, rádkyni i parťačku Milana Šteindlera (56), který nosí na hlavě také pěkně natočené kadeře. A ochotně se jeden druhému svěřují s každým drbem, který se kolem nich šustne, ale dokážou si vzájemně pomoci i v mnoha životních peripetiích. Jsou totiž kamarádi na život a na smrt! …Nebo by možná bylo lepší říci –kamarádky.

V novém seriálu se představuje Milan Šteindler coby Jarmila Beranová, matróna a matka pěti dětí, která má jazyk ostrý jako břitva a humor pohybující se neustále na hraně. Zdena Hadrbolcová se v pořadu PanMáma objeví v roli nejlepší kamarádky drsné Jarmily, sousedky Věry, jejímž mužem je neustále zraněný či nemocný Toník. Nový sitcom startuje už 26. srpna hned po původním seriálu Gympl s (r)učením omezeným.Přečtěte si
Thyronx
12. 8. 2013 • 18:09

zde v Americe běžná věc k vidění a to včetně velmi slavných. Mimochodem Hadrbolcová na svůj věk a co všechno sehrála, vypadá jak o polovinu mladší. (i v natáčkách). Moje osobní poklona PANÍ herečce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.