Bratr Ivety Bartošové Lumír: Není s ní řeč, střízlivou ji neznám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. května 2024

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Bratr Ivety Bartošové Lumír: Není s ní řeč, střízlivou ji neznám!

Lumír má o sestru Ivetu Bartošovou obavy
Lumír má o sestru Ivetu Bartošovou obavy (koláž Ahaonline.cz)

Vztahy v rodině Ivety Bartošové jsou sice poznamenány letitými spory, přesto mají příbuzní o zpěvačku strach. Komunikace s ní je ovšem obtížná kvůli její lásce k alkoholu.

Maminka Svatava, sestra Ivana i bratr Lumír. Všichni s napětím sledují dění okolo Ivety, která se za podivných okolností ocitla v Itálii. Ať už šlo o únos, či útěk, příbuzní Bartošové jsou vyděšení… a zcela bezmocní. Jakákoliv snaha o diskuzi s Ivetou totiž selhala na její nezodpovědnosti.

Jejího bratra Lumíra mrzí, že se zpěvačka vůbec neozvala, zda je v pořádku. Jediný hovor totiž věnovala Josefu Rychtářovi a Lumír se o žalostném stavu své sestry dozvěděl z médií.

„Já nevím, co s Ivetou dělat. Rád bych s ní mluvil, ale to by nesměla být opilí. Doufám, že za střízliva pochopí, že by se měla jít léčit,“ tvrdil Blesku Lumír, který sestru už dlouho neviděl tváří v tvář. Maximálně si spolu zavolají na Vánoce, nebo když slaví narozeniny. „Je to smutné…“ přiznal Lumír.Přečtěte si
lillyli
12. 7. 2013 • 07:31

Ale to o tom, že ji máma nechce, si vymyslela sama Blíva, v době kdy už chlastala a rodina jí domlouvala, aby se sebou něco dělala=a ta samá osoba, která v době, kdy ještě neměla problémy s alkoholem a léky, si vymyslela únos a znásilnění, mimozemšťany a balení do alobalu. Myslete trochu!

kocickamv1973
12. 7. 2013 • 06:09

Ivetu jako zpěvačku jsem nikdy nemusela,ale na jednu stranu je jasné,že začala pít až v dospělosti,protože doma to asi neměla ideální.Pokud matka selže,tak se deprese dostaví v dospělosti a Iveta to řešila bohužel po svém.Její matka,že se o ní strachuje??Haha,vtipné.To by si Iveta nevymýšlela,že jí máma nikdy nechtěla...,ale hlavně,že se věnuje druhé dceři.Musí to být pěkná kráva.To je stejný případ jako Markéta Rážová.S tou jsem bydlela rok v Pze a ta přesně měla maminku",která se o ní nikdy nestarala,jen dělala filmovou kariéru...pyšná princezna...to na ní pasuje.O dceru se abolutně nestarala.proto taky Markét milovala jen otce Ráže,a když umřel,tak se z toho sesypala.Co je na tom,že vydělala miliony,k čemu jí teď jsou,když propadla chlastu.Taková chytrá a skvělá ženská to byla

hejhej
11. 7. 2013 • 21:35

tetajulca: V té době byla plnoletá.Nikdy se k rodině nehlásila, styděla se za ní, vždycky si myslela, že je něco víc. S takovou blbkou se těžko komunikuje.Alkoholici dlouho své pití zakrývají.pvořáková, která jako první dostala Ivetu do Kroměříže a jak se jí odvěčila, napadla jí, že u ní kradla a tak dopadli všichni,vč,její rodiny,která taky chtěla, aby se šla léčit. A ti pitomci, co se kolem ní motali a motají,jí pochlebovali, nalévali, že se může napít, lichotoli co chtěla slyšet, taky se na ni podepsali.Ale za všechno může jenom ona sama.

lillyli
11. 7. 2013 • 20:08

Já vím, ale zlobí mě, že to lidi háží na její maminku. Vždyť ji nikdo nezná. A i kdyby...Blíva je dospělá a jestli měla v dětství nějaké problémy, tak na Arturovi se podepsala podstatně hůř.

lillyli
11. 7. 2013 • 20:04

Měli...jenže kdo? Ono to není tak jednoduché. To, že dělá rodině ostudu a ničí jim životy, bohužel, není trestné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.