Krásná Catherine Zeta-Jones (43) znovu na klinice: Maniodeprese! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Krásná Catherine Zeta-Jones (43) znovu na klinice: Maniodeprese!

Ustaraný výraz na Douglasově tváři je namístě. O manželku má strach.
Ustaraný výraz na Douglasově tváři je namístě. O manželku má strach. (Aha)

Hollywood se obává o osud britské herečky Catherine Zeta-Jones (43). Manželka Michaela Douglase (68) dobrovolně nastoupila na kliniku, která se specializuje na léčbu maniodepresivní psychózy. Nemoc mohly spustit údajné manželské problémy, ale také neúspěchy v práci. Její dva poslední filmy byly totiž pořádné propadáky...

S podobnými psychickými potížemi se Catherine léčila už v roce 2011. Chvilku měla klid, ale pak to zase vypuklo! Její muž bojoval s rakovinu a začaly se šířit fámy o tom, že jejich manželství je v troskách. Herečka rozvod odmítala a vypadalo to, že se se vším vyrovná. Do toho ale přišly další jobovky.

Cameron (34), syn Michaela Douglase z prvního manželství, prohrál soudní odvolání a bude muset zůstat za mřížemi. Poslední dva snímky Zlomené město a Chlap na roztrhání, které měly britskou krásku vrátit na vrchol, u diváků zcela propadly. A to už bylo na Catherine moc!

Sama se raději přihlásila na třicetidenní terapii na kliniku Silver Hill Hospital v Connecticutu. „Catherine se rozhodla pro pravidelnou léčbu, aby byla v optimální zdravotní kondici,“ sdělila její mluvčí Sarah Fuller. Jeden den na této klinice stojí v přepočtu 23 tisíc korun.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.