Tak a je to tady! Bratr Neckáře už krutou pravdu neskrývá | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Tak a je to tady! Bratr Neckáře už krutou pravdu neskrývá

Václav Neckář
Václav Neckář (Aha! Robert Kleich)

Ač ještě nedávno lázeňský lékař avízoval možný návrat Václava Neckáře (80) na koncertní pódia, jeho bratr Jan přichází se smutnou pravdou. 

„Sice mluví pomaleji, někdy hledá slova, ale na svůj věk se s tím vším vypořádává velice dobře. Hlavně je na tom výborně psychicky. Chystá se na pokračování pěvecké kariéry, rád by znovu koncertoval. Jen se musí zlepšit ta jeho chůze. Ale hlava mu pálí," prohlašoval ještě v dubnu primář Jan Štěrba z Lázeňského domu Beethoven v teplickém Deníku.

Koncert Neckáře odhalil pravdu: Tajemství vztahu s Kubišovou! Víc než přátelství?

Video se připravuje ...

Zásadní zlepšení ovšem nenastalo, zázrak se nekonal! „Vašek se vrátil z lázní, ale bohužel pořád má problém s pohybovým ústrojím, jak se říkává. Taky mu vynechává sluch. Už bych to dál nerozváděl," aktuálně prohlašuje zpěvákův bratr Honza (75) na Showtime a pro TV Prima rezignovaně dodal: „V podstatě si myslím, že bychom měli už odpočívat." 

Lídr Bacilů a bratrova opora Jan Neckář (75): Jestli Václav ještě někdy vystoupí?

Video se připravuje ...

 

 Přečtěte si
lekno
24. 6. 2024 • 15:41

N Nxn : Kde máte dúkaz ? Myslím, že byste se měl/-a/ stydět za váš přísoěvek v této diskusi. Děláte zde z p. Heleny V. vraha vlastního dítěte. A že „prodejní kariéristka, co nic v životě nedělala, podle vás ? Není to pravda.. Tady je reakce od ní -
cit. : "Dvě malá křídla tu nejsou. Byla tu málem a nejsou," text známej piesne Heleny Vondráčkovej vraj ukrýva jej nenaplnenú túžbu po deťoch. Predčasom ho však istý český časopis vzal z opačnej strany a tvrdil, že tento text vznikol po údajnom potrate, ktorý vraj Helena pred rokmi podstúpila. Helenu to však nesmierne ranilo. "Nikto nemá všetko. Ani ja nie. Musela som sa vyrovnať s faktom, že nemôžem mať deti, ktoré som si vždy veľmi želala. A potom o mne niekto napíše, že deti nemám, pretože som kedysi šla na potrat! Kde sú hranice etiky," rozhorčovala sa a hnala časopis pred súd, ktorý napokon aj vyhrala. Ale o dôvode, pre ktorý nemá deti, nehovorí. Štve ju však, keď niekto tvrdí, že namiesto detí stavila na kariéru. Dokonca pripustila, že pred rokmi uvažovala aj nad adopciou, ale ideálneho partnera pre tento zámer našla až vo veku, kedy by na tento krok bola stará.
zdroj: : http­s://kor­zar.sm­e.sk­/c/490­1709/p­reco-zname-zeny-nemali-vlastne-potomstvo.html

stoneman003
24. 6. 2024 • 10:13

Má vysoký vek a mal by skončiť.

hejhej
24. 6. 2024 • 08:08

N Nxn:
Blábol !!!

ELLA Průšová
23. 6. 2024 • 22:52

zaka; , nejvíc musí být rozladěn bratr, ten ho vysával celý život, brácha je mu ukradenej, ale prachy na něm vydělával dávno! Kdyby ho měl na podium odnést na zádech, tak to udělá nebo už udělal!

ELLA Průšová
23. 6. 2024 • 22:47

beladona; vy to umíte fakt vystihnout, na každé diskuzi jste takovej odborník! Co berete, vemte si to a hupky do regálu! Dobrou!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.