Neznámá dcera Petra Jandy: Obavy a vysoké výdaje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Neznámá dcera Petra Jandy: Obavy a vysoké výdaje

Petr Janda s exmanželkou Martinou a jejich dcerou Eliškou.
Petr Janda s exmanželkou Martinou a jejich dcerou Eliškou. (Martin Hykl)

Eliška Strakošová vzešla z manželství Petra Jandy s televizní reportérkou Martinou. „Jako táta je neskutečně laskavý, hodný, mám pocit, že mě nikdy ani za nic nepokáral," bájí o něm dcera dodnes. 

„Já jsem to paradoxně nikdy moc neříkala, ani když jsem poznala nějaké nové lidi, ani v práci jsem to nikdy moc neventilovala na první dobrou, ale většinou na to ti lidi přišli za pár dní nebo týdnů sami," skromně tají příbuzenství s dvaaosmdesátiletou legendou Eliška na eXtra.cz. Ale byly to se slavným tátou občas nervy. 

Marta Jandová na premiéře svého táty: Hádáme se jako koně!

Video se připravuje ...

Třeba jako před vůbec prvním setkání Eliščina partnera s frontmanem Olympicu. „Seznámila jsem je tak, že jsme tátu pozvali na vydatnou a poměrně dražší večeři, a můj, teď už manžel, mu koupil nějakou strašně drahou flašku alkoholu a hrozně se klepal, jestli mu to bude chutnat, a bylo to takové roztomilé," popsala šílenou bázeň z případné negativní reakce Petra Jandy třicetiletá brunetka. 

„Obdivuji Jiřinu, že to vše zvládá," vysekl poklonu Bohdalové Janda

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
27. 5. 2024 • 19:58

Vypadá hrozně, je to stáří, vím a znám to, proč se ale neustále někam cpe, co je on za člověka, když donášel na své kolegy zpěváky, zasazoval se o to, aby nezpívali nebo jenom něco, nyní je jiný režim, ve kterém už "netrpí", jak stále dokola žvaní, až tu budou Turkové, bude táhnout zase s nimi, proti nám? On jde ruku v ruce s každým režimem a v každém režimu škodí, má asi vzor, Jiřinu Bohdalovou!

Jiří Hradec
26. 5. 2024 • 07:46

Během popsaného vztahu byl Janda šéfem zločinné mafie.
Kdy napraví lhář, podvodník a zloděj Petr Janda svou kriminální činnost v čele OSA?
Ptá se Jiří Hradec, www.jirihradec.cz

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.